kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Süt Teknolojisi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Süt Teknolojisi bölümü 2020 taban puanları kaçta kalmıştır? Üniversitelerin Süt Teknolojisi bölümünde en düşük puan kaçtır? Süt Teknolojisi bölümünün başarı sıralaması kaçtır? ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan resmi verilere göre bölümün taban puanları kaç puanda kalmıştır? 2020 YKS’ye hazırlanan arkadaşlarımızın yazımız devamını okumalarını tavsiye ediyoruz.

Süt Teknolojisi bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplamanız kolay olacaktır. 2019 üniversite yerleştirme işlemlerinin devam ettiği bugünlerde 2020 YKS hazırlık süreci başlamıştır. Sürecin başında olan adaylar için doğru planlama yapmak oldukça önemlidir. Planlama yapmadan önce de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını ortaya koymak gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Süt Teknolojisi bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

SÜT TEKNOLOJİSİ TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI 2020

2020 Süt Teknolojisi bölümüne ait en küçük taban puan 200,233 puanda kalırken, bölümün en büyük taban puan ise 205,429 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

SÜT TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ANKARA ÜNİVERSİTESİ   Süt Teknolojisi    Ücretsiz Dolmadı Dolmadı
EGE ÜNİVERSİTESİ   Süt Teknolojisi    Ücretsiz Dolmadı Dolmadı

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Süt Teknolojisi bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.