kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Tapu Kadastro 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tapu Kadastro bölümü 2020 taban puanları kaç puanda kapatmıştır? Üniversitelerin Tapu Kadastro bölümünde en düşük puan kaçtır? Tapu Kadastro bölümünün başarı sıralaması kaçta kalmıştır? ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan resmi verilere göre bölümün taban puanları kaç puanda kalmıştır? 2020 YKS’ye hazırlanan arkadaşlarımız, bu soruların cevaplarını yazımız içerisinde bulabilirler.

Tapu Kadastro bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplamanız kolay olacaktır. 2019 üniversite yerleştirme işlemlerinin devam ettiği bugünlerde 2020 YKS hazırlık sürecine de başlanmıştır. Sürecin henüz başında olan adaylar için doğru planlama yapmak çok önemlidir. Planlama yapmadan önce de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını ortaya koymak gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Tapu Kadastro bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

TAPU KADASTRO 2020 TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI

2020 YKS sonuçlarına göre Tapu Kadastro bölümüne ait en küçük taban puan 264,753 puanda kalırken, bölümün en büyük taban puanı ise 301,852 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

TAPU KADASTRO BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ   Tapu Kadastro  Ücretsiz 228.139 301,85273
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ   Tapu Kadastro  Ücretsiz 417.553 264,75345

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Tapu Kadastro bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.