kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Taşınabilir Wifi İnternet Fiyatları

A+
A-

Taşınabilir Wifi İnternet Fiyatları;  Operatör firmaları tarafından istediğiniz her yerden kablosuz olarak internete erişmenize olanak tanıyan taşınabilir WiFi internet fiyatlarını sizler için araştırdık.

Taşınabilir Wifi İnternet Fiyatları

GSM operatörlerinin, ev internetiniz olmadan ve istediğiniz her yerden internet erişiminizin olması için taşınabilir wifi internet sağlamaya başladılar. Daha önceki yıllarda Turkcell Vınn ile hayatımıza girmeye başlayan taşınabilir wifi teknolojisi giderek gelişerek taşınabilir modemli internet ile priz olan her yerden internete bağlanabilirsiniz. Oldukça küçük boyutu, şık tasarımları, hafifliği ve portatif kullanım avantajları ile kullanıcıların ilgisini çeken taşınabilir wifi teknolojileri yaygınlaşmaya devam ediyor. Bizler de sizin için GSM operatörlerinin taşınabilir wifi internet fiyatlarını derledik. Turkcell Superbox, Vodafone Redbox ve Türk Telekom Evimde Mobil Wifi taşınabilir modemli internet paketlerine dair detayları yazımızda bulacaksınız.

Taşınabilir Wifi İnternet Fiyatları Ne Kadar?

Turkcell Superbox Taşınabilir Wifi

Turkcell kalitesi ile oldukça şık tasarımı ve diğer modemlere görece de oldukça üstün teknolojik altyapısı sayesinde 4.5 G fiber hızında internete bağlanmanız için Turkcell Superbox’u istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Başka bir internet paketine ya da evde internet hizmetine ihtiyacınız kalmadan 4.5G Sim Kartı ile Superbox’u alarak fiber hızında internetin tadını doya doya çıkarın. Turkcell Superbox taşınabilir internet fiyatlarına da beraber bakalım:

  • Superbox 100GB: Turkcell’in 4.5G hızında kaliteli interneti ile 4.5G kapsama alanının olduğu her yerde kullanabileceğiniz 100 GB taşınabilir internete sahip olmak için, 24 ay taahütünüze özel aylık 169.90 ₺ ile sizlerin oluyor.
  • Superbox 200GB: 7.5.2020 tarihinden sonra Turkcell Superonline müşterilerine özel olarak bir ay boyunca 5 GB internet hediyesi ile verilen bu paket ile priz bulduğunu her yerde kullanmaya başlayabileceğiniz 200 GB kotalı taşınabilir internete, 24 ay kalma sözünüze özel olarak aylık 229.90 ₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • Superbox 300GB: İstediğiniz bir Turkcell Satış Noktası veya Turkcell Müşteri Hizmetleri aracılığı ile paket alım talebinizi iletebilirken tam 300 GB taşınabilir internete sahip olmak için, 24 ay taahütünüze özel her ay 279.90 ₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Vodafone Redbox Taşınabilir Wifi

Vodafone’un yeni nesil ev interneti ile gücünü Vodafone’un 4.5G şebekesinden alan Vodafone Redbox ile herhangi bir altyapı derdi, port derdi ya da fiber derdiniz olmadan 4.5G hızındaki interneti cihazı sadece prize takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvuru tarihiniz itibariyle 2 gün içerisinde istediğiniz yere kurulumunu ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Vodafone Redbox, herhangi bir gecikme durumunda da kurulumun geciktiği gün başına faturanıza indirim yapılıyor. Ayrıca tarifenize ek olarak ayda 30 ₺’ye Redbox Her Yerde paketini satın alarak interneti, istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Vodafone Redbox taşınabilir wifi internet tarifelerini gelin beraber inceleyelim:

  • Redbox 150: Vodafone’un 4.5G hızındaki taşınabilir internet paketi ile 150 GB kotalı taşınabilir internete 24 ay taahüt ile sahip olmak için ilk 12 ay 129.90 ₺, sonraki 12 ayda da 149.90 ₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • Redbox 300: Hızlı ve ücretsiz kurulum hizmeti ile birlikte evinize kadar gelen yeni nesil ev interneti kampanyasında 300 GB kotalı taşınabilir internete 24 ay kalma sözünüz ile birlikte sahip olmak için ilk 12 ay 189.90 ₺, sonraki 12 ayda da 209.90 ₺’ye sahip olabilirsiniz.
  • Redbox 400: 4.5G ağ altyapısını olduğu her yerde rahatça kullanabileceğiniz Vodafone 4.5G hızında ve tam 400 GB kotalı taşınabilir internete 24 ay taahütünüze özel olarak sunulan ilk 12 ay 239.90 ₺, sonraki 12 ayda da 259.90 ₺ fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi

Oldukça uygun fiyat avantajları ise sizlere sunulan Türk Telekom Evimde Mobil Wifi internet paketleri sayesinde ihtiyacınızın olduğu her yerden internete bağlanmanın tadını doya doya çıkarın. Türk Telekom taşınabilir modemli internet ile dilediğiniz zaman, prizin olduğu her yerde bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla wifi bağlı cihazınızdan internete girebilirsiniz. Türk Telekom’un bu tarifelerindeki akıllı durma özelliği sayesinde internet kotanız dolduğu zaman internetiniz otomatik olarak duruyor ve sürpriz fatura ile karşılaşmıyorsunuz. Böyle bir durumda da istediğiniz zaman Ek Data Paketlerinde birisini satın alarak internetiniz kullanımınıza devam edebiliyorsunuz. Türk Telekom taşınabilir wifi internet tarifelerin birlikte göz atalım:

  • Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB: Türk Telekom’un evde mobil wifi internet paketlerinin başlangıç paketi olan bu paket ile kullanabileceğiniz 20 GB taşınabilir internete 24 ay taahüt vererek sahip olmak için aylık 60.72 ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB: Bu tarifelerde Wi-Fi Modem temlikli olarak size teslim edilerek 24 ay taahütünüz dolduğu zaman modemin mülkiyeti de size ait olarak bu pakete 24 ay kalma sözünüz ile sahip olmak isterseniz kullanmaya başlayabileceğiniz 50 GB kotalı taşınabilir internete aylık 100.49 ₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca Tivibu Go’da geçerli ek 5GB internet de hediye!
  • Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB: Tivibu Go kullanımınızda geçerli ve tarifenize ek 5GB internet hediyesi ile Türk Telekom tarafından sizlere sunulan bu paket ile tam 100 GB kotalı taşınabilir internete 24 ay kalma sözü vererek sahip olmak için her ay 256.59 ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Fatih WiFi Şifresi – Güncel Fatih İnternet Şifresi

KYK İnternet Şifresi Alma ve Değiştirme

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.