Tıbbi Sekreter KPSS 2020/4 Önlisans Atama Taban Puanları

​​​​​​​Tıbbi sekreter mesleğine 2020/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır, önlisans tıbbi sekreter atama puanları içindeki en büyük ve en küçük atama puanları kaçtır, KPSS 2020/4 tıbbi sekreter atama taban puanları kaçta kalmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

05.03.2020
A+
A-

Memur olmak isteyen memur adayları KPSS yani kamu personeli seçme sınavı adını taşıyan sınava girerek aldıkları puanlara göre atanmayı beklerler. Sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi kurumlarda bu sistem merkezi atama şeklinde ilerlemektedir. 2020/4 sağlık bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bir merkezi atama dönemidir. Biz bu atamalarda kullanılan yerleştirme puanlarını sonraki atamalarda adaylara fikir vermesi amacıyla sitemizde yayımlıyoruz. Bu içerikte ise tıbbi sekreter KPSS 2020/4 atama taban puanları listesi yer almaktadır.

KPSS 2020/4 ÖNLİSANS TIBBİ SEKRETER ATAMA TABAN PUANLARI

Tıbbi sekreter kadrolarına 2020/4 merkezi ataması içinde 468 kontenjan ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kontenjanlara yerleştiler.

Bahsettiğimiz yeterli puanların tamamı aşağıdaki listede bulunmaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse önlisans tıbbi sekreter kadrolarına 2020/4 merkezi atamasında en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 87,856 olarak karşımıza çıkarken en küçük puan ile yerleşen adayın puanı ise 80,679 olarak ortaya çıkmıştır.

Yukarıdaki puanlara göre en büyük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması Hatay ilineyken en küçük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması ise Erzurum ilinedir.

Tıbbi sekreter KPSS 2020/4 atama taban puanları listesinin tamamı aşağıdadır.

<div></div>

kpss 2020 4 tibbi sekreter atama taban puanlari

kpss tibbi sekreter atama taban puanlari 2020 4

tibbi sekreter atama taban puanlari kpss 2020 4

Kamu personeli olmaya dair her konuda aklınıza takılanları sorabileceğiniz forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bulunan bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için bağlayıcı olacaktır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Büşra Yıldırım dedi ki:

    Atama yerlerini biz seçebiliyormuyuz örneğin ben Bodrumda yaşıyorum memleketim Denizliyi yazabilir miyim??