kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı Personel Alım İlanı 2021

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı tarafından 2021 yılı personel alım ilanı yayımlandı. Başvuru bilgileri ve diğer detaylar haberimizde.

Arsin Belediye Başkanlığı tarafından 2021 yılı için personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı başvuru şartları nelerdir? Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı başvuruları hangi tarihler arasında ve nasıl gerçekleştirilecek? Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı ne şekilde gerçekleştirilecek? Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımının detayları ile ilan metnine haberimizde ulaşabilirsiniz.

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların her şeyden evvel Türk vatandaşı olmaları icap etmektedir. Bununla birlikte Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların herhangi bir sebepten kamu hak mahrumiyetlerinin olmaması, Türk Ceza Kanunu ilgili hükümleri uyarınca kasıtlı suçlardan bir sene ve daha uzun süreli mahkumiyetleri ile devlete karşı işlenen suçlardan ve yüz kızartıcı olarak tanımlanan suçlardan hiçbir biçimde mahkumiyetlerinin bulunmaması gerekmektedir.

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuruda bulunmayı isteyen adayların bu alım kapsamında görev yapacakları kadroların gerektirdiği işlerin ve işlemlerin gerçekleştirilmesine engel olabilecek düzeyde bir akli rahatsızlıklarının ya da bedensel engellerinin bulunmaması gerekmektedir.

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına müracaat edecek olan erkek adayların ise askerlik ile ilişiksiz durumda bulunmaları şarttır.

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı Başvuruları Hangi Tarihlerde ve Nasıl Gerçekleştirilecek?

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuru yapmayı isteyen ve müracaat şartlarının tamamını taşıyan adaylar başvurularını 10 Mayıs 2021 tarihinden 14 Mayıs 2021 tarihine kadar Trabzon İli Arsin Belediye Başkanlığı’na bizzat giderek gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların yalnızca mesai saatleri içerisinde bizzat yapacakları başvurular kabul edilecek olup, adayların posta kanalıyla ya da elektronik olarak yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuru yapan adaylardan kadrolara alınacak olan aday sayısının beş katı kadar yüksek KPSS puanına sahip aday Arsin Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek sözlü ve uygulamalı sınavlara katılma hakkı elde edebileceklerdir.

 arsin2

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı Hangi Kadrolar İçin Kaç Kişilik Olacak?

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı toplam 2 kişinin istihdamı için gerçekleştirilecek olup birer tane Zabıta Memuru kadrosuna alım yapılacaktır. Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı Zabıta memurluğu kadrolarından bir tanesine herhangi bir lise programından mezun adaylar, diğerine ise üniversitelerin İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, İktisat, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Yerel Yönetimler ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuruda birinci grup için adaylar 2020 KPSS Ortaöğretim oturumunda elde edilmiş olan KPSS P94 puanlarını, ikinci grup ise KPSS P3 puanlarını kullanacaklardır. Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuru için belirlenen taban puan ise 70’tir.

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımının tüm detaylarını, başvuru belgelerini, sınav konularını bir arada görmek adına İLANIN TAM METNİNİ incelemek için Tıklayınız!

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı sürecini takip etmek, diğer adaylara sorularınız ve bilgiler için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.