kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Uluslararası Ticaret ve Lojistik KPSS 2018/2 Atama Taban Puanları

Uluslararası ticaret ve lojistik KPSS 2018/2 atama taban puanları kaçlarda kalmıştır, uluslararası ticaret ve lojistik ve benzeri bölümler mezunları için KPSS merkezi atama kadrolarını tercih etmeye yarayan özel kod kaçtır, bu koda özel kontenjan sayısı 2018/2 atamaları için kaçtı, KPSS 2018/2 içinde uluslararası ticaret ve lojistik mezunlarının tercih edebileceği toplam kontenjan kaçtı, bu kontenjanlara yerleştirmeler sonucu ortaya çıkan en yüksek ve en düşük puanlar kaçtır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Ticaret ve Lojistik KPSS 2018/2 Atama Taban Puanları

Kamu personeli seçme sınavı 2018/2 merkezi ataması ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından tamamlandı ve memur olmak isteyen adayların bir bölümü kamu personeli olabilirken bir kısmı ne yazık ki yerleşemedi, yerleşemeyen adaylara yol göstermesi ve sonraki atamalarda kaç puana ihtiyaç duyabileceklerine dair fikir oluşturması için merkezi yerleştirme atama taban puanları listelerini oluşturmaya devam ediyoruz, uluslararası ticaret ve lojistik mezunlarının yerleşebileceği kontenjanlara ait uluslararası ticaret ve lojistik KPSS 2018/2 atama taban puanları listesini içeren tabloyu yazımızın en altında bulabilirsiniz.

KPSS 2018/2 ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK ATAMA TABAN PUANLARI

Merkezi atamalar aracılığıyla uluslararası ticaret ve lojistik bölümü mezunlarının tercih edebileceği kontenjanlar ya herhangi bir lisans mezunun tercih etmesini sağlayan 4001 nitelik kodu şartını ya da uluslararası ticaret ve lojistik ve türevi bölümlerin tercih etmesini sağlayan 4484 nitelik kodunu taşımalıdırlar.

Bu kontenjanlar üzerinden değerlendirildiğinde KPSS 2018/2 merkezi atama tercihlerinde uluslararası ticaret ve lojistik mezunlarının tercih edebileceği toplam 147 kontenjan bulunmaktaydı. Bunlardan 120 tanesi 4001 nitelik kodunu taşıyan tüm lisans mezunlarının tercih edebileceği kontenjanlar iken diğer 27 kontenjan ise uluslararası ticaret ve lojistik ve benzeri bölüm mezunu olma şartı arayan 4484 nitelik kodu ile tercih edilebilen kadrolara aitti.

Bahsettiğimiz kontenjanlara yerleşmeler sonucu oluşan uluslararası ticaret ve lojistik KPSS 2018/2 atama taban puanları incelendiğinde en düşük puan ile yerleşilen kadronun Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü’ne (Memur) (Kars) ait olduğu ve 72,166 puan ile kapattığı görünmektedir. Uluslararası ticaret ve lojistik mezunu olarak yerleşilebilecek en yüksek puan ile yerleşilen kadronun ise Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne (Stajyer AIM Memuru) (Denizli) ait olduğu ve 99,386 puan ile kapattığı görünmektedir. KPSS 2018/2 çift yıl KPSS puanları ile başvuru yapılan ilk merkezi yerleştirmedir ve puanların yüksekliği biraz bununla ilişkilidir, buradan yola çıkarak uluslararası ticaret ve lojistik bölümü mezunlarının en düşük puanın yakınlarında bir puan alabilmesi halinde merkezi atamalarda açılan kontenjanlara yerleşebilmesi mümkün olabilir.

Merkezi atamalar, mülakat ile alım yapan kurumlar, KPSS, YDS, uluslararası ticaret ve lojistik mezunlarının başvuru yapabileceği ilanlar ve benzeri tüm konularda merak ettiklerinizi sorabileceğiniz FORUM sayfalarımız tecrübeli üyeleri ve yöneticileri ile hizmetinizdedir.

* Yukarıda yer verdiğimiz bilgiler ve uluslararası ticaret ve lojistik KPSS 2018/2 atama taban puanları listesi ÖSYM’nin (ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi) resmi internet sitesinde yayımladığı dosyalardan, kılavuzlardan faydalanılarak hazırlanmıştır, yapılacak bir değişiklikte kurumun yapacağı son duyuru geçerli olacağı için ÖSYM internet sitesindeki duyurular kısmını ara ara ziyaret etmek ve incelemek sizin faydanıza olacaktır.

** Uluslararası ticaret ve lojistik atama taban puanları listesinde yer alan bazı kadrolarda farklı nitelik kodları şartları da bulunabilmektedir (Örnek: 7113: Son 5 Yıl İçerisinde KPDS/YDS En Az D Seviyesinde İngilizce Bilmek.), bu neden ile merkezi atama için ayrılmış olan kadroları kapsayan listeye BURADAN göz atabilir ve nitelik kodlarına da göz atmak için BURADAN ilgili sayfaya yönlenebilirsiniz.

2018/2 MERKEZİ ATAMA ULUSLARARASI TİCARET TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

kpss 2018 2 uluslararasi ticaret ve lojistik atama taban puanlari

kpss 2018 2 atama uluslararasi ticaret ve lojistik taban puanlari

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.