Taban Puanları

Matematik ve Bilgisayar Bilimleri 2020 Başarı Sıralamaları ve Taban Puanları

MATEMATİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ 2020 BAŞARI SIRALAMALARI VE TABAN PUANLARI

Öncelikle Matematik ve Bilgisayar Bilimleri başarı sıralamalarından bahsetmemiz gerekirse YÖK veya ÖSYM verileri açıklamadığı için Matematik ve Bilgisayar Bilimleri başarı sıralama sayılarına şu an ulaşamıyoruz çünkü başarı sıralamaları henüz açıklanmadı ve diğer platformlarda yer alan başarı sıralamaları bir önceki yıla aittir.

2020 Matematik ve Bilgisayar Bilimleri puanları değerlendirildiğinde de ortaya çıkan duruma genel olarak bakacak olursak en küçük taban puan ile en büyük taban arasında önemli ölçüde fark olduğunu görmekteyiz. Üniversitelerimizde var olan tüm Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümlerine ait 2020 Matematik ve Bilgisayar Bilimleri taban puanları ve başarı sıralamaları listesini de aşağıda bulabilirsiniz. YKS vb sınavlar hakkında da aklınıza takılan tüm konuları forum sayfalarımıza gelerek tecrübe sahibi yöneticilerimize sorabilirsiniz.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*Yukarıda yer alan bilgiler, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

MATEMATİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   Matematik ve Bilgisayar Bilimleri  Burslu 366.758 244,93928

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu