kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı Maaşı Ne Kadar?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK tarafından alımı gerçekleştirilen BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı maaşı ne kadar?

A+
A-

BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı maaşı ne kadar diye merak ediyorsanız bu yazımız tam da sizin için. İşte size en güncel bilgilerle sizlere BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı…

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Başkanlığı BTK tarafından alınan ve gerek merkezde gerek bölgelerde görevlendirilen Bilişim Uzman Yardımcılığı mesleğine nasıl girilmektedir? Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı mesleği nedir ve ne iş yapmaktadır? Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı maaşı ne kadar? Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı özlük hakları nasıldır? Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı mesleğine ve maaş tutarına dair bilgilere haberimizde erişebilirsiniz.

Bilişim Sistemleri Mühendisi Maaşları Ne Kadar?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı Mesleğine Nasıl Girilebilir? Nasıl Bir Meslektir?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı mesleği, bir düzenleyici ve denetleyici üst kurul olan Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurumu’nun üst kurul olmasından kaynaklı inceleme görevlerini yerine getiren meslek mensuplarının oluşturduğu kariyer meslek grubudur. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı mesleğine girmek isteyen adayların kariyer mesleklere başvuru imkanını sunan KPSS A Grubu oturumlarına katılmaları gerekmektedir. Adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS A Grubu oturumlarında elde edecekleri puanlar Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı mesleği için Kurum tarafından açılan alım ilanlarına başvuru yapmalarını ve belirli sayıda aday arasında yer alabilirlerse mesleğin yazılı yarışma sınavına girmelerini sağlayacaktır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı yazılı sınavında başarılı olan adaylar ise sözlü mülakatlara katılabilecek, bu aşamada da başarılı olmaları durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı mesleğine girme hakkı elde edeceklerdir.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı yazılı sınavını da sözlü mülakatlarını da Kurumun kendisi gerçekleştirmektedir. 

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı Nedir? Meslek Mensupları Ne İş Yapmaktadırlar?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı meslek mensupları yani uzmanları ve uzman yardımcıları temel olarak üst kurulun denetim, inceleme ve soruşturma görevlerini, düzenleme yapma yetkilerini kullanımında en önemli aktörler olmaktadırlar. Kurulun alanına yönelik mevzuat çalışmalarından, bu mevzuata uyulup uyulmadığına kadar geniş bir yelpazede görev ifa etmektedirler.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı Özlük Hakları Nasıl?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı mesleği bir üst kurul merkez uzman yardımcılığı kariyer mesleğidir. Bu yönüyle diğer merkez kariyer uzmanlıkları gibi 3600 ek göstergeye tabi olarak görevlerini sürdürmektedirler.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı Görev Yerleri Nerelerdir?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı meslek mensupları gerek Ankara’da kurulu olan merkezde gerekse çeşitli illerde kurulu bulunan bölge müdürlüklerinde görev yapmaktadırlar. Bu yönüyle Ankara dışında görev yapan merkez statülü mesleklerdendir.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı Maaşı Ne Kadar?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcılığı maaşı yaklaşık olarak 13-000-18.000 TL civarındadır.

Yönetim Bilişim Sistemleri

BTK uzman yardımcısı ne is yapar?

Uzmanlarca yapılacak araştırma, inceleme ve diğer çalışmalar için gerekli bilgi ve belgeleri toplamak, ön hazırlıkları yapmak, gerektiğinde tek başına araştırma ve inceleme çalışmaları yapmak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.