Taban Puanları

Tekstil Tasarımı 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tekstil Tasarımı bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. 2019 üniversite yerleştirme işlemleri devam ederken, 2020 YKS hazırlık süreci de başladı. Bu zorlu dönemin başında olan adaylar için doğru planlama yapmak çok önemlidir. Bu planı hazırlayabilmek için de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını bilmek gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Tekstil Tasarımı bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

TEKSTİL TASARIMI 2020 TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI

2020 YKS sonuçlarına göre Tekstil Tasarımı bölümüne ait en küçük taban puan 218,562 puanda kalırken, bölümün en büyük taban puanı ise 229,836 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bahse konu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

TEKSTİL TASARIMI BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ   Tekstil Tasarımı  Ücretsiz 721.482 229,83667
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ   Tekstil Tasarımı (M.T.O.K.)  Ücretsiz 797.449 218,56261

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Tekstil Mühendisliği bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu