Taban Puanları

Uluslararası İşletmecilik 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin Uluslararası İşletmecilik bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. 2019 üniversite yerleştirme süreci devam ederken, 2020 YKS hazırlık süreci de başladı. Sınava hazırlıklarına başlayanlar için doğru planlama yapmak çok önemlidir. Bu planı oluşturabilmek için de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını bilmek gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Uluslararası İşletmecilik bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI 2020

2020 YKS sonuçlarına göre Uluslararası İşletmecilik bölümüne ait en küçük taban puan 209,086 puanda kalırken, bölümün en büyük taban puanı ise 296,419 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bahse konu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ   Uluslararası İşletmecilik  Burslu 249.872 296,41937
ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ   Uluslararası İşletmecilik  %75 İndirimli Dolmadı Dolmadı
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ   Uluslararası İşletmecilik  Burslu Dolmadı Dolmadı
YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ   Uluslararası İşletmecilik  Burslu Dolmadı Dolmadı

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Uluslararası İşletmecilik bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu