kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

2020 CTE İdare Memuru Öğrencisi Alımı Kaçla Kapattı? Taban Puan Kaç?

2020 Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memuru Öğrencisi Alımı kaç puanla kapattı? Taban puanı kaç oldu? Kaç kişi sınava girecek? Haberimizde.

A+
A-

Adalet Bakanlığı’na bağlı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından 2020 yılı için İdare Memur Öğrencisi Alımı yapılacağı ilan edildi. Verilen bu ilana göre Ceza ve Tevkifevleri İdare Memur Öğrenciliği alımı kaç kişilikti? Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı kaç kişi için gerçekleştirilecek? Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımının kadrosunun kaçı erkek kaçı kadın adaylar için ayrıldı? Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımına hangi alanlardan hangi KPSS puanıyla başvuru yapılabildi? Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı başvuruları ne zaman kabul edildi? Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı kaçla kapattı? Taban puanlar kaç oldu? Detayları haberimizde inceleyebilirsiniz. kamu haber

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı İlanı ve Başvuru Aşaması

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı için Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından 400 kişilik ilan yayımlandı. Bu ilana göre Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı kapsamında 300 tane erkek aday, 100 tane kadın aday İdare Memur Öğrencliğine kabul edilecek. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar 27 Kasım 2020 tarihinden 11 Aralık 2020 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirdiler.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımına başvuruda bulunacak olan adayların memurluk genel başvuru şartlarını taşıyor olmalarının yanında herhangi bir lisans alanından mezun durumda bulunmaları Kurum tarafından talep edildi. Ayrıca adayların 2020 yılında Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2020 KPSS Lisans oturumunda KPSS P3 puan türünden en az 70 puana sahip olmaları talep edilen bir diğer unsur oldu.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımına Kadın ve Erkek adaylar kendileri için ayrılan kadrolara başvuruda bulundular. Kurum 300 adet erkek aday ve 100 adet kadın aday için ayrı ayrı kadro belirledi.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Sınavına Kaç Kişi Katılacak?

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı için belirlenmiş olan kadro sayılarının beş katı kadar aday kadın ve erkek alım grupları için ayrı ayrı belirlenerek Bakanlık tarafından düzenlenecek olan sınava kabul edilecek. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 sınavına katılacak olan adaylar puanlarına göre sıralanacak. Bu bağlamda Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Erkek Aday alımı için 1500 kişi, Kadın Aday alımı içinse 500 kişi sınava kabul edilecek.

cte bina

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Sınavı Nasıl Gerçekleştirilecek?

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı kapsamında düzenlenecek olan sınav sözlü sınav ve mülakat şeklinde gerçekleştirilecek.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı Kaçla Kapattı? 2020 İdare Memur Öğrenciliği Erkek ve Kadın Taban Puanları Kaç Oldu?

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımına başvuruda bulunan adayların puanlarına göre yapılan sıralamaya göre oluşan taban puanlar şu şekilde;

Kadro Taban Puan
2020 CTE Erkek İdare Memur Öğrencisi Taban Puanı 84,12944
2020 CTE Kadın İdare Memur Öğrencisi Taban Puanı 86,60423

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Sınavına katılma hakkı elde eden ERKEK Adayların Listesi için Tıklayınız!

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Sınavına katılma hakkı elde eden KADIN Adayların Listesi için Tıklayınız!

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği mesleği nasıl bir meslek? İdare Memurluğuna geçiş nasıl oluyor? Maaşı ne kadar? detaylar MESLEK TANITIM çalışmamızda incelemek için aşağıda yer alan yönlendirmeden faydalanarak ulaşabilirsiniz;

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İdare Memur Öğrenciliği 2020 Alımı sürecini takip etmek, sınava yönelik diğer adaylarla bilgi alışverişinde bulunmak için FORUM Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.