Maaşlar

Ayakkabı Dünyası Personel Maaşları 2019 Ne Kadar?

Türkiye’de ayakkabı sektöründeki en büyük satıcılardan ve markalardan biri de şüphesiz Ayakkabı Dünyası markasıdır. Birbirinden farklı markaları bir arada toplayan mağazacılık yapısı ve ürün çeşidinin fazla olmasıyla rakiplerinden bir adım öne çıkmıştır. Ayakkabı Dünyası, ayakkabı bakmak veya satın almak isteyenlerin uğradığı ilk duraklaradn biridir. Şubelerini büyük mağazalara açan Ayakkabı Dünyası personellerinin kalitesine de önem vermektedir. Ayrıca müşteri memnuniyeti anlayışıyla yürüttüğü satış politikası sayesinde her yıl şube sayılarını artırmayı başarmıştır. Bu nedenle pek her yıl personel alımı yapmıştır. Türkiye’de işsiz olan veya sektörde değiştirmek isteyen pek çok kişi Ayakkabı Dünyası ile ilgili araştırma yapmaktadır. Özellikle “Ayakkabı Dünyası personel maaşları 2019” ve “Ayakkabı Dünyası çalışma şartları ve saatleri” konularıyla ilgili pek çok soru sorulmaktadır. www.tercihiniyap.net ailesi olarak firmayla ilgili her detayı araştırdık. Peki Ayakkabı dünyası personel maaşları 2019 ne kadar? Çalışma şartları ve çalışma saatleri 2019 nasıl? Ayakkabı Dünyası personel alımı, iş ilanları ve iş başvurusu nasıl yapılır?

Ayakkabı Dünyası Personel Alımı 2019

Ayakkabı Dünyası mağazaları en kalabalık mağazalar arasındadır. Binlerce müşteriye kaliteli hizmet vermek için ve mağazalarda düzeni korumak için personellerin sayısı ve kalitelisi son derece önemlidir. Firma bu nedenle her yıl personel alımı yapmaktadır. Ayakkabı Dünyası personel alımı 2019 yılında da devam edecektir. Ayakkabı Dünyasında personel olarak çalışmak isteyen kişilerin makaleyi okuması son derece önemlidir.

Ayakkabı Dünyası Çalışma Şartları 2019

Ayakkabı Dünyası’nın ülkenin pek çok şehrinde şubesi bulunmaktadır. Firmanın şubeleri yüzlerce metrekarelik dev mağazalarda faaliyet gösterir. Ve firma politika gereği pek çok farklı markanın ayakkabılarını satışa sunar. Bu nedenle mağazalara vatandaş akın eder. İşte bu nedenlerden dolayı Ayakkabı Dünyası personellerinin çalışma şartları oldukça ağırdır. Personeller hem büyük bir mağazanın düzenini ve temizliğini sağlamalı hem de müşterilerle ilgilenmelidir. Ayakkabı giyen çıkartan deneyen yüzlerce müşteri hayal edin. Temizlenmesi ve düzenlenmesi gereken reyonları hayal edin. Zorluğu düşünebiliyor musunuz? 

Firma bünyesinde personellere ekstra çalıştıkları saat için ödeme yapılmaz. Ancak resmi tatillerde ve dini tatillerde personeller çalışırsa fazla mesai ücreti alabilirler. 

Ayakkabı Dünyası Çalışma Saatleri 2019

Ayakkabı Dünyası personelleri günde 8 saat mesai yaparlar. 8 saatlik sürenin içerisinde yemek molası, çay molası ve ihtiyaç molası da dhildir. Personeller 8 saatlik mesai süreleri sonrasında ekstra çalışmak istemezler. Çünkü fazla firma personellerine fazla mesai ücreti ödemesi yapmamaktadır. Personeller haftada 6 gün çalışır ve 1 günde izin yaparlar. Ayrıca 1 yıllık hizmet sürelerini dolduran personeller 14 günlük yıllık izin kullanmaya hak kazanırlar.

Ayakkabı Dünyası Personel Maaşları 2019

Ayakkabı Dünyasının uyguladığı maaş politikasında temel nokta deneyim ve hizmet yılıdır. Yani firma bünyesindeki deneyimli ve eski personeller yeni personellerden daha yüksek maaş alır. Firma yeni giren deneyimsiz personellerine asgari ücret tutarı olan 2020 TL maaş ödemesi yapmaktadır. Ancak genel olarak firma maaşları asgari ücret tutarından daha yüksektir. Ayakkabı Dünyası personel maaşları 2019 2 bin 500 TL civarındadır. Ayakkabı Dünyasında personeller yalnızca piyasanın üzerinde maaş almaz. Aynı zamanda prim sistemi de firma bünyesinde uygulanır. Personeller satış kotalarını doldururlarsa 500-1000 TL arasında prim ücreti alırlar. Böylece maaşlar 4 bin TL’ye yaklaşmış olur. Firma bünyesindeki müdür ve yönetici maaşları ise en düşük 5 bin TL civarındadır.

Ayakkabı Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu 2019

Ayakkabı Dünyası personel alımı 2019 ilanları hakkında bilgi sahibi olmak için www.tercihiniyap.net/ilan ve https://www . ayakkabidunyasi . com. tr /insan-kaynaklari sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Ayakkabı Dünyası şubelerine giderek mağazalarda personel ihtiyacı olup olmadığını öğrenebilir ve elle başvuru yapabilirsiniz.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yalan haber asgari ücret alıyorlar ve bayram haricinde fazla mesai ödenmez ve surekli mesaide tutup alacak saat verirler oda bos zamanlar olursa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu