kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Canlandırma filmi tasarım ve yönetimi 2019 başarı sıralamaları kaçlardadır, canlandırma filmi tasarım ve yönetimi 2019 taban puanları kaç civarındadır, 2019 canlandırma filmi tasarım ve yönetimi başarı sıralamaları ve taban puanları neye göre belirlenmektedir, 2018 yerleştirmelerinde canlandırma filmi tasarım ve yönetimi bölümü en küçük ve en büyük kaç taban puan ve sıralama ile kapatmıştır gibi soruların cevaplarına buradan erişebilirsiniz.

YKS (yükseköğretim kurumları sınavı) yerleştirmeleri bittikten sonra ortaya çıkan puanlar ve sıralamalar bir sonraki yılın yerleştirme kılavuzunda o yılın taban puanları ve başarı sıralamaları olarak fikir versin diye kullanılır. Yani örneğin 2018 yerleştirmeleri sonrasında ortaya çıkan canlandırma filmi tasarım ve yönetimi puanları ÖSYM tarafından yayımlanacak olan 2019 YKS yerleştirme kılavuzunda adaylara yol göstermesi amacıyla kullanılacaktır. İşte bu şekilde ortaya çıkan canlandırma filmi tasarım ve yönetimi 2019 taban puanları ve başarı sıralaması listesine yazımızın ilerleyen kısmında ulaşabilirsiniz.

CANLANDIRMA FİLMİ TASARIM VE YÖNETİMİ 2019 BAŞARI SIRALAMALARI VE TABAN PUANLARI

2018 yerleştirmelerinden sonra canlandırma filmi tasarım ve yönetimi bölümüne en düşük puan ve sıralama ile yerleşen adayın puanı 324,08106 ve sıralaması 123311 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir üniversitede canlandırma filmi tasarım ve yönetimi bölümüne yerleştirmenizin yapılabilmesi için adayların sözel puan türünden bu puan veya sıralama yakınında bir değer elde etmesi gerekir diyebiliriz.

CANLANDIRMA FİLMİ TASARIM VE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE TÜR FAKÜLTE BÖLÜM BURS/DİL PUAN TÜR. SIRA TABAN PUAN
DOKUZ EYLÜL ÜNİV.  DEVLET ÜNİV. Güzel San. Fak. Canlandırma Filmi Tas. ve Yön.      SÖZ 123311 324,08106
DOKUZ EYLÜL ÜNİV.  DEVLET ÜNİV. Güzel San. Fak. Canlandırma Filmi Tas. ve Yön.  KKTC Uyruklu     SÖZ

* Yukarıdaki canlandırma filmi tasarım ve yönetimi 2019 taban puanı ve başarı sıralaması verileri YÖK Atlas ve ÖSYM tarafından yayımlanan kılavuzlardan ve onlara ait internet sitelerinde bulunan listelerden derlenmiştir. Bir değişiklik yapılması halinde ÖSYM duyuruda bulunacaktır ve bu duyuru geçerli olacaktır bu sebeple ÖSYM’nin resmi web sitesini takip etmek sizin için faydalı olacaktır.Daha fazla bilgi almak, canlandırma filmi tasarım ve yönetimi bölümü hakkında fikir elde etmek, aklınıza takılan soruları sormak için tercihini yap sitesine ait FORUM sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

2018 YKS yerleştirmelerine dair sayısal bilgiler incelemek için BURAYA, ayrıca ÖSYM tarafından 2018 yerleştirmeleri bitiminde yayımlanan 4 yıllık tüm bölümlerin taban puanları listesine bakmak için BURAYA, 4 yıllık tüm bölümlerin sıralama değerlerine ulaşmak için de BURAYA tıklayabilirsiniz.

** Kısaltmalar

SAY: Sayısal

SÖZ: Sözel

EA: Eşit Ağırlık

İÖ: İkinci Öğretim

İnd.: İndirimli

İNG: İngilizce

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.