kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

DGS Cevher Hazırlama Mühendisliği 2017 2018 Taban Puanları

DGS cevher hazırlama mühendisliği hangi puan türünden tercih edilebilmektedir, DGS cevher hazırlama mühendisliği bölümünün 2017 2018 taban puanlarına dair liste nasıldır sorularının cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

DGS cevher hazırlama mühendisliği hangi puan türünden tercih edilebilmektedir, DGS cevher hazırlama mühendisliği bölümünün 2017 2018 taban puanlarına dair liste nasıldır, DGS’ye kimler girebilir, DGS cevher hazırlama mühendisliği bölümünün en küçük ve en büyük taban puanları kaçtır ve bunlar hangi üniversitelere aittir soruları ile DGS cevher hazırlama mühendisliği taban puanları listesini yazımızda bulabilirsiniz.

DGS iki yıllık program mezunu bireylerin girerek dört yıllık üniversitelere geçmesini sağlayan bir üniversite giriş sınavıdır. DGS’ye önlisans programlarından mezun olan bireyler girebilmektedir. Bu sınav sonucunda alınan puanlar 4 yıllık üniversiteleri tercih etmede kullanılmaktadır ve alınan puanın istenilen bölümlere yetip yetmediğine bir fikir oluşturması amacıyla biz sizin için bölümlerin taban puan listelerini hazırlıyoruz.

DGS CEVHER HAZIRLAMA MÜHENDİSLİĞİ 2018 TABAN PUANLARI

DGS cevher hazırlama mühendisliği bölümü en küçük 232,55069 taban puan ile İstanbul Teknik Üniversitesi’ne öğrenci almıştır. Bu civarda bir puan alan aday bu bölümü kazanabilir.

DGS cevher hazırlama mühendisliği bölümünü kazanmak için bu bölümü tercih edebilecek önlisans programlarından birinden mezun olmuş olmak ve sayısal puan türünden yeterli puanı almış olmak gerekmektedir.

DGS cevher hazırlama mühendisliği 2017 2018 taban puanları listesi aşağıdaki gibidir oradan göz atabilirsiniz.

Üniversite Adı Bölüm Adı En Düşük Puan 
İstanbul Teknik Üniversitesi Cevher Hazırlama Mühendisliği 232,55069
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.