kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

DGS Yaylı Çalgılar Yapımı Taban Puanları 2020

​​​​​​​2020 DGS yaylı çalgılar yapımı puanları kaçlar ile kapanmıştır, DGS yaylı çalgılar yapımı taban puanları 2020 listesindeki en küçük ve en yüksek taban puanlara sahip üniversiteler hangileridir, kaç puanda kalmıştır, yaylı çalgılar yapımı DGS puanları 2020 listesi ne şekilde oluşturulmaktadır gibi soruların cevaplarını ve DGS yaylı çalgılar yapımı taban puanlar listesinin tablosunu yazımızda bulabilirsiniz.

DGS Yaylı Çalgılar Yapımı Taban Puanları 2020

Türkiye’de farklı konularda merkezi sınavlar yapılmaktadır ve bunlardan en genel haliyle üniversiteye yerleşmek ile alakalı olanları YKS ve DGS’dir. Bu sınavlar ÖSYM tarafından uygulanmaktadır, aynı şekilde bu sınavların yerleştirmelerini yapan kuruluş da yine ÖSYM’dir ve bu yerleştirmelerde ortaya çıkan taban puanlar da bir sonraki ÖSYM tercih kılavuzlarında adaylara yol göstermesi amacıyla kullanılmaktadır.

Bahsettiğimiz yöntem ile 2020 kılavuzlarında yer alacak olan ve 2019 yerleştirmelerine göre ortaya çıkan DGS yaylı çalgılar yapımı taban puanları 2020 listesi aşağıdadır. Yine DGS yaylı çalgılar yapımı puanları içindeki en küçük ve en yüksek taban puanlar da tablo içinde en üstte ve en altta yer alan üniversitelere aittir.

DGS YAYLI ÇALGILAR YAPIMI BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Devlet Konservatuvarı/Yaylı Çalgılar Yapımı SÖZ 1 0
ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ/Devlet Konservatuvarı/Yaylı Çalgılar Yapımı SÖZ 2 0

DGS, yaylı çalgılar yapımı bölümü veya bunlar gibi eğitim-öğretim hayatınızı, kariyerinizi ilgilendiren konularda bilgi almak için forum sayfalarımızı ziyaret edebilir ve sorularınızı deneyim sahibi üyelerimiz ile yöneticilerimize yöneltebilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

<div></div>

* İçeriğimizde bulunan DGS yaylı çalgılar yapımı taban puanları 2020 listesi ÖSYM’nin internet sitesinde yayımladığı kılavuzlardan derlenmiş ve oluşturulmuştur. Yapılacak bir değişikliği duyuracak kuruluş ÖSYM’dir ve değişiklik ile ilgili yapabileceği bir duyuru tüm adaylar için esas olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.