Diş Protez Teknisyeni KPSS 2019/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Diş protez teknisyeni mesleğine KPSS 2019/4 içinde kaç kontenjan ayrılmıştı, ortaöğretim diş protez atama taban puanları listesinde bulunan en düşük ve en yüksek taban puanlar kaça düşmüştür, diş protez teknisyeni merkezi atama taban puanları KPSS 2019/4 içinde kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve diş protez teknisyeni 2019/4 KPSS atama taban puanları görseline ulaşmak için yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

05.10.2019
A+
A-

Kamu personeli olmak on binlerce adayın hayalidir ve memur adaylarının bu hayalini gerçekleştirmesi için ÖSYM tarafından düzenlenen KPSS’ye girmesi gerekmektedir. KPSS’ye girmek tek başına memur olmaya tabi ki yetmemektedir, adayların mezun oldukları bölüme bağlı olarak bazı puan türlerinden yeterli puan elde etmiş olmaları gerekmektedir. Biz sizlere merkezi atamalarda bölümünüze bağlı olarak almanız gereken yeterli puan hakkında fikir vermesi için atama taban puanları listeleri hazırlamaya devam ediyoruz ve bu yazımızda da diş protez teknisyeni KPSS 2019/4 atama puanları hakkında fikir sahibi olmanız için yazımızın devamına ve bununla ilgili görsele göz atabilirsiniz.

KPSS 2019/4 DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ ATAMA TABAN PUANLARI

Diş protez teknisyeni mesleğine ÖSYM tarafından merkezi atamalarda yerleştirilmede kullanılan kod 2093 olarak belirlenmiştir. Bu koda sahip kadro sayısı diş protez teknisyeni mesleği için KPSS 2019/4 merkezi atamalarında 12 olarak ortaya konmuştur.

Diş protez teknisyeni 2019/4 atamaları üzerinden ortaya çıkan puanlara göre en düşük puan ile yerleşen adayın 82,100 puan ile yerleştirildiği yine diş protez teknisyeni mesleğine 2019/4 merkezi atamalarında en yüksek taban puan ile yerleştirilmenin de 89,264 puan ile yapıldığı görülmektedir.

Diş protez teknisyeni kadrolarına merkezi atama ile yerleşebilmek için memur adaylarının Diş Protez – Diş Protez Teknisyenliği Dalı mezunu olmaları şartı aranmaktadır.

Bahsi geçen en düşük ve en yüksek atama taban puanlarına göre ise diş protez teknisyeni kadrolarına en düşük puan ile yerleşen adayın İstanbul iline atandığı görülmekteyken en yüksek taban puan ile atanan memur adayının ise Şanlıurfa kadrosuna atandığı görülmektedir.

Diş protez teknisyeni KPSS 2019/4 atama taban puanları tablosuna aşağıdaki görsele bakarak ulaşabilirsiniz.

kpss 2019 4 dis protez teknisyeni atama puanlari

Diş protez teknisyeni mesleğinin merkezi veya açıktan alımlarına ilişkin, eğitim-öğretim veya kariyer planlamanız hakkındaki konulara dair ve bunlar gibi her şeyle ilgili bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak için forum sayfalarımızı ziyaret edebilir ve deneyim sahibi yöneticilerimizden destek alabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Bütün ortaöğretim kadroları için ayrılan kadroların KPSS 2019/4 merkezi atama puanlarına göz atmak için:

BÜTÜN ORTAÖĞRETİM KADROLARININ KPSS 2019/4 MERKEZİ ATAMA PUANLARI

* İçeriğimizde yer verdiklerimiz ve diş protez teknisyeni KPSS 2019/4 merkezi atama taban puanları listesi ÖSYM’nin websitesinden ve bu sitede bulunan kılavuzlardan derlenerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM bu değişikliği yapma hakkına sahip kurumdur ve değişiklik hakkında duyuruda bulunacaktır. Bu duyuru tüm adaylar için esas olacaktır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.