kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Çevre Sağlığı Teknisyeni KPSS 2019/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Çevre sağlığı teknisyeni mesleğine KPSS 2019/4 içinde kaç kontenjan ayrılmıştı, ortaöğretim çevre sağlığı atama taban puanları listesinde bulunan en düşük ve en yüksek taban puanlar kaça düşmüştür, çevre sağlığı teknisyeni merkezi atama taban puanları KPSS 2019/4 içinde kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve çevre sağlığı teknisyeni 2019/4 KPSS atama taban puanları görseline ulaşmak için yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

Kamu personeli olmak on binlerce adayın hayalidir ve memur adaylarının bu hayalini gerçekleştirmesi için ÖSYM tarafından düzenlenen KPSS’ye girmesi gerekmektedir. KPSS’ye girmek tek başına memur olmaya tabi ki yetmemektedir, adayların mezun oldukları bölüme bağlı olarak bazı puan türlerinden yeterli puan elde etmiş olmaları gerekmektedir. Biz sizlere merkezi atamalarda bölümünüze bağlı olarak almanız gereken yeterli puan hakkında fikir vermesi için atama taban puanları listeleri hazırlamaya devam ediyoruz ve bu yazımızda da çevre sağlığı teknisyeni KPSS 2019/4 atama taban puanları hakkında fikir sahibi olmanız için yazımızın devamına ve bununla ilgili görsele göz atabilirsiniz.

KPSS 2019/4 ÇEVRE SAĞLIĞI TEKNİSYENİ ATAMA TABAN PUANLARI

Çevre sağlığı teknisyeni mesleğine ÖSYM tarafından merkezi atamalarda yerleştirilmede kullanılan kod 2091 olarak belirlenmiştir. Bu koda sahip kadro sayısı çevre sağlığı teknisyeni mesleği için KPSS 2019/4 merkezi atamalarında 15 olarak ortaya konmuştur.

Çevre sağlığı teknisyeni 2019/4 atamaları üzerinden ortaya çıkan puanlara göre en düşük puan ile yerleşen adayın 75,881 puan ile yerleştirildiği yine çevre sağlığı teknisyeni mesleğine 2019/4 merkezi atamalarında en yüksek taban puan ile yerleştirilmenin de 84,297 puan ile yapıldığı görülmektedir.

Çevre sağlığı teknisyeni kadrolarına merkezi atama ile yerleşebilmek için memur adaylarının Çevre Sağlığı – Çevre Sağlığı Teknisyenliği Dalı mezunu olmaları şartı aranmaktadır.

Bahsi geçen en düşük ve en yüksek atama taban puanlarına göre ise çevre sağlığı teknisyeni kadrolarına en düşük puan ile yerleşen adayın Siirt iline atandığı görülmekteyken en yüksek taban puan ile atanan memur adayının ise Hatay kadrosuna atandığı görülmektedir.

Çevre sağlığı teknisyeni KPSS 2019/4 atama taban puanları tablosuna aşağıdaki görsele bakarak ulaşabilirsiniz.

kpss 2019 4 cevre sagligi teknisyeni atama puanlari

Çevre sağlığı teknisyeni mesleğinin merkezi veya açıktan alımlarına ilişkin, eğitim-öğretim veya kariyer planlamanız hakkındaki konulara dair ve bunlar gibi her şeyle ilgili bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak için forum sayfalarımızı ziyaret edebilir ve deneyim sahibi yöneticilerimizden destek alabilirsiniz.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Bütün ortaöğretim kadroları için ayrılan kadroların KPSS 2019/4 merkezi atama puanlarına göz atmak için:

► BÜTÜN ORTAÖĞRETİM KADROLARININ KPSS 2019/4 MERKEZİ ATAMA PUANLARI

* İçeriğimizde yer verdiklerimiz ve çevre sağlığı teknisyeni KPSS 2019/4 merkezi atama taban puanları listesi ÖSYM’nin websitesinden ve bu sitede bulunan kılavuzlardan derlenerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM bu değişikliği yapma hakkına sahip kurumdur ve değişiklik hakkında duyuruda bulunacaktır. Bu duyuru tüm adaylar için esas olacaktır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.