Midelerinden neler çıktığına inanamayacaksınız

Doğada buldukları her şeyi yiyen hayvanlar bazen oldukça sıkıntıya girebiliyor. Özellikle de doğal olmayan şeyleri yedikleri zaman ölümün eşiğine geliyorlar. Bakın rahatsızlanan hayvanların karnından neler çıktı.

Midelerinden neler çıktığına inanamayacaksınız

Kaplumbağanın midesinden öyle bir şey çıktı ki görenler hayret etti.Zaten yavaş yürüyen hayvanat bahçesindeki bir kaplumbağanın yürüyememesi dikkatlerden kaçmadı.Kaplumbağaya sağlık ekipleri anında müdahale etti.Kaplumbağanın midesinden onlarca metal para çıktı.

Köylüler ölü olarak bir kaplan buldu.İlk başta baygın olduğu tahmin edilen yırtıcı hayvanın aslında ölü olduğu ortaya çıkınca köylüler yanına giderek incelemelerde bulundu.Yüzü kapkara kesilen kaplanın zehirli bir yılan tarafından sokulduğu anlaşıldı. Karnından çıkanlar ise yürekleri ağızlara getirdi.
Bir yılan öyle bir cisim yuttu ki hareket edemez hale geldi.Yılanın karnındaki şişliği görenler bu işe anlam veremedi. Ve yakalanan yılanın kusturulması için harekete geçildi.Yılanın kocaman bir tenis topu yuttuğu anlaşıldı.Yılanı kurtarma çalışmaları cep telefonu ile görüntülendi.


Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 17:36
YORUM EKLE