kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Halıcılık ve Kilimcilik 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

​​​​​​​Halıcılık ve kilimcilik 2020 taban puanları kaçtır, 2 yıllık halıcılık ve kilimcilik 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, halıcılık ve kilimcilik puanları 2020 nasıl belirlenmektedir, halıcılık ve kilimcilik sıralama sayıları 2020 belirlendi mi gibi soruların cevabına ve halıcılık ve kilimcilik taban puanları tablosuna yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2019 YKS yerleştirmeleri gerçekleştikten sonra ortaya çıkan halıcılık ve kilimcilik taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 yılında ÖSYM’nin kılavuzunda fikir vermesi amacıyla yerini alacaktır. Halıcılık ve kilimcilik 2020 taban puanları bu şekilde ortaya çıkmaktadır.

Halıcılık ve kilimcilik sıralama sayıları henüz resmi kanallar tarafından yayımlanmadığından dolayı yazımızda şu an yer alamasa da halıcılık ve kilimcilik başarı sıralamaları 2020 yayımlandığı anda tablolarımıza eklenecektir.

2 yıllık halıcılık ve kilimcilik taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 verilerini içeren tablo aşağıdaki gibidir.

HALICILIK VE KİLİMCİLİK BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ   Halıcılık ve Kilimcilik Ücretsiz 1.681.051 192,36267
AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ   Halıcılık ve Kilimcilik Ücretsiz

*Yukarıda yer alan veriler, halıcılık ve kilimcilik 2020 taban puanları ve diğer bilgiler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuz içerisinden ve resmi web sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru geçerli olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.