kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alım İlanı 2021

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından 2021 yılı personel alım ilanı yayımlandı. Başvuru detaylarını haberimizde inceleyebilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı tarafından 2021 yılı personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilana göre Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımı başvuru şartları nelerdir? Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına başvurular hangi tarihler arasında gerçekleştirilecek? Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımı hangi unvanlar için kaç kişilik olacak? Detayları haberimizde inceleyebilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımı Başvuruları Hangi Tarihlerde Yapılacak?

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların, başvuru ile alakalı şartları taşıyor olmaları durumunda başvurularını 22 Şubat 2021 tarihinden 26 Şubat 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adayların başvurularını Belediye Başkanlığı’nın sitesinden elde edecekleri ve doldurarak yükleyecekleri başvuru belgesi ile fiziki kontrol için Başkanlığa giderek gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların devlet memuriyeti için öngörülen genel başvuru şartlarını taşıyor olmaları lazımdır. Bununla birlikte adayların Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımı başvuru dönemi itibariyle kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmaları, devlete karşı suçlardan hiçbir şekilde mahkum olmamış olmaları, yüz kızartıcı suçlardan da mahkumiyetlerinin bulunmaması ayrıca kasıtlı suçlardan ise bir sene ve daha uzun süreli hüküm giymemiş olmaları gerekmektedir.

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik durumu itibariyle ilişiksiz konumda bulunmaları da şarttır.

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların alımın sınavının gerçekleştirileceği tarih itibariyle otuz yaşlarını tamamlamamış olmaları gerekmektedir.

konya

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımı Hangi Unvan İçin Kaç Kişilik Gerçekleştirilecek?

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların başvuru yapabilecekleri kadro zabıta memurluğu kadrosudur. Bu kadro için Belediye Başkanlığı tarafından ayrılmış olan kontenjan ise 50 kişiliktir.

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına Hangi KPSS Puan Türleri İle Başvuru Yapılacak?

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların 2020 senesinde ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2020 KPSS Ön Lisans oturumunda KPSS P93 puan türünden en az 65 puana sahip olmaları gerekmektedir.

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına Hangi Alanlardan Mezun Adaylar Başvuru Yapacak?

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin Mahalli İdareler, Mahalli İdareler-Zabıta, Yerel Yönetimler alanlarının birisinden mezun durumda olmaları gerekmektedir.

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek? Sınavı Nasıl Yapılacak?

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların puanlarına göre yapılacak olan sıralamada mesleğe alınacak aday sayısının beş katı kadarı arasında yer alanlar 8 Mart 2021 tarihinden 12 Mart 2021 tarihine kadar düzenlenecek olan sözlü ve tatbiki sınava katılma hakkı elde edeceklerdir.

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımının tüm detaylarına erişmek ve sınava dair bilgiler edinmek adına İLANIN TAM METNİNİ incelemek için Tıklayınız!

Konya Büyükşehir Belediyesi 2021 Personel Alımı sürecini diğer adaylarla birlikte takip etmek ve alım sürecine dair sorularınızı yöneltebilmek için FORUM sayfamızı ziyaret etmeyi Unutmayın!yt

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.