KPSS Taban Puanları

Laboratuvar Teknikeri KPSS 2020/8 Atama Taban Puanları

Kamu personeli olmayı düşünen adaylar için en kolay yöntemlerden birisi merkezi atamalardır. Merkezi atamalarda mülakat gibi, ek sınavlar gibi detaylar bulunmadığı için adaylar yeterli bir puan almaları halinde açılan kadrolara atanabilirler. Sağlık Bakanlığı da personel alımını çoğunlukla bu tip merkezi atamalar ile gerçekleştirmektedir.

2020 içinde Sağlık Bakanlığı bu anlamda birkaç alıma çıktı, bunda covid-19’un da payı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Genelde her bir alımda daha fazla kadro açılıyorken bu sene arada personel ihtiyacı doğduğu için küçük çaplı bir alım da söz konusu oldu. 2020/8 merkezi ataması işte böyle bir atama olarak karşımıza çıktı. Bizler de her atamada olduğu gibi az veya çok fark etmeksizin sizlere fikir vermesi amacıyla atama puanlarını derlemeye çalıştık. KPSS 2020/8 laboratuvar teknikeri atama taban puanları listesini aşağıda bulabilirsiniz.

KPSS 2020/8 LABORATUVAR TEKNİKERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Laboratuvar teknikeri mesleğine 2020/8 atamaları içinde en düşük puan ile yerleşen adayın puanı 80,345 olarak karşımıza çıkarken en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 86,867 olarak ortaya çıkmıştır.

Yine KPSS 2020/8 merkezi ataması içinde en küçük puan ile yerleşen aday İstanbul iline atanırken en büyük puan ile yerleşen adayın ataması yine İstanbul iline yapılmıştır.

Laboratuvar teknikeri KPSS 2020/8 atama taban puanları tablosu aşağıdaki gibidir.

<div></div>

kpss 2020 8 laboratuvar teknikeri atama taban puanlari

Atama puanları, KPSS, memuriyet ve bunlar gibi tüm konularda destek almak için aşağıda linkini paylaştığımız forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*  Yazımızda yer alan laboratuvar teknikeri KPSS 2020/8 atama taban puanları verileri ÖSYM tarafından yayımlanan dosyalardan derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu