kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

QNB Finansbank Müfettiş Yardımcılığı Alım İlanı 2021

QNB Finansbank tarafından 2021 yılı Müfettiş Yardımcılığı alım ilanı yayımlandı. İlanın detayları ve başvuru bilgiler haberimizde.

QNB Finansbank tarafından yayımlanmış olan 2021 yılı Müfettiş Yardımcılığı alım ilanına göre QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımı başvuru şartları nelerdir? Kimler QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına müracaat edebilir? QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvurular nasıl ve hangi tarihlerde gerçekleştirilecek? QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek? QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımının detaylarını haberimizde inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak olan adayların başvuru yapabilecekleri iki temel alan bulunmaktadır. Bu alanlardan ilki Müfettiş Yardımcılığı diğer ise Bilgi Teknolojileri BT Müfettiş Yardımcılığı alanıdır. Bu alanlara göre adayların mezuniyet şartları da farklılık arz etmektedir.

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuru yapacak olan adayların öncelikli olarak Türk Vatandaşı olmaları gerekmektedir. Bunun yanında adayların çok iyi derecede İngilizce biliyor olmaları, alıım dönemi itibariyle yirmi altı yaşlarını tamamlamamış olmaları, Müfettiş Yardımcılığı ve Müfettişlik görevlerini yapmalarına mani olacak düzeyde sağlık sorunlarının olmaması, gerek ülke içi gerekse yurt dışı seyahatlerine elverişli olmaları gerekmektedir. QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuru yapacak olan adayların daha önce QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilen Müfettiş Yardımcılığı alımlarında mülakat aşamasında elenmemiş olmaları gerekmektedir.

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuru yapacak olan erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları ya da en az iki sene tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına Hangi Alanlardan Mezun Adaylar Müracaat Edebilir?

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuru yapacak olan adaylardan Müfettiş Yardımcılığı kısmı için başvurcakların üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültresi bölümlerinden ya da Hukuk fakültelerinden mezun durumda olmaları ya da Mühendislik mezunu olsalar dahi Ekonomi ya da İşletme alanında yüksek lisans yapmış olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda sayılan Mühendislik alanları Makine, İnşaat, Bilgisayar ve Elektrik – Elektronik Mühendisliği alanlarıdır.

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına BT Müfettiş Yardımcılığı kısmı için başvuruda bulunmak isteyen adayların ise Elektrik – Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden, Endüstri Mühendisliği bölümünden ya da Yönetim Bilişim Sistemi bölümünden mezun durumda olmaları gerekmektedir.

qnb finansbank

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak olan adaylar Genel Yetenek ve İngilizce sınavına alınmaktadırlar. Bu aşamada başarılı olan adaylar QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımı kapsamında QNB Finansbank Teftiş Kurulu Başkanlığı’na sözlü mülakatlara çağırılırlar. Bu aşamada da başarılı olan adaylar ise QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımı kapsamında Müfettiş Yardımcısı olarak atanırlar.

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunurken 85 TOEFL ya da 6.5 IELTS puanı sunanlar İngilizce sınavına alınmazlar sadece Genel Yetenek testine tabi tutulurlar.

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına Başvuru Nasıl Yapılacak?

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımı için QNB Finansbank Link sayfası üzerinden ilanını yayımlamıştır. Bu sayfa üzerinde yer alan başvuru ekranı üzerinden adaylar QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunabilirler.

QNB Finansbank 2021 Müfettiş Yardımcılığı Alımı sürecini takip etmek, diğer adaylara sorularınızı sormak ve bilgiler edinmek için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.