kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Röntgen Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

​​​​​​​KPSS 2019/7 röntgen teknikeri atama taban puanları kaçla kapamıştır, radyoloji atama puanları içindeki en küçük ve en yüksek atama puanları kaçtır, röntgen teknikeri mesleğine 2019/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır gibi soruların cevaplarını yazımızın içinden bulabilirsiniz.

Devlette personel olmak isteyen bireyler KPSS isimli sınava girerler ve devletin kadro, atama açmasını beklerler. Bu sistem sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi bakanlıkların atamalarında çoğunlukla merkezi atama ile işlemektedir. 2019/7 de bir sağlık merkezi atamasıdır ve adaylara sonraki sağlık bakanlığı atamalarında fikir vermesi için bizler atama puanlarını derlemekteyiz. Bu yazımızda röntgen teknikeri KPSS 2019/7 atama taban puanları listesini bulabileceksiniz.

KPSS 2019/7 RADYOLOJİ, RÖNTGEN TEKNİKERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Röntgen teknikeri mesleğine 2019/7 merkezi ataması içinde 409 kadro ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yukarıda bahsettiğimiz yeterli puanlar aşağıdaki listede yer almaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse röntgen teknikeri mesleğine 2019/7 merkezi atamasında en yüksek puan ile yerleşen adayın puanı 92,127 olarak karşımıza çıkarken en düşün puan ile yerleşen adayın puanı ise 84,864 olarak karşımıza çıkmıştır.

Bu puanlara göre en yüksek puan ile ataması gerçekleşen adayın ataması Bursa iline olurken en düşük puan ile ataması gerçekleşen adayın ataması ise İstanbul iline olmuştur.

Röntgen teknikeri KPSS 2019/7 atama taban puanları listesine ait görsel aşağıdadır.

2019 7 rontgen teknikeri kpss atama puanlari

kpss 2019 7 rontgen teknikeri atama puanlari

kpss 2019 7 rontgen teknikeri atama taban puanlari

2019 7 kpss rontgen teknikeri atama taban puanlari

Merkezi atamalar, açıktan alımlar, sınavlar, ilanlar ve bunlar gibi pek çok şey hakkında merak ettiklerinizi sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarına ulaşmak için:

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* Yukarıda yer alan bilgiler ÖSYM’nin resmi internet sitesindeki dosyalardan ve orada bulunan bilgilerden derlenerek yazılmıştır. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru bağlayıcı olacaktır.

Yorumlar

  1. tahraakıncı Avatar tahraakıncı dedi ki:

    arkadaşlar atama çok zor yapılıyor inanmayınnnn..