Röntgen Teknisyeni KPSS 2019/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Röntgen teknisyeni mesleğine KPSS 2019/4 içinde kaç kontenjan ayrılmıştı, ortaöğretim radyoloji atama taban puanları listesinde bulunan en düşük ve en yüksek taban puanlar kaça düşmüştür, röntgen teknisyeni merkezi atama taban puanları KPSS 2019/4 içinde kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve röntgen teknisyeni 2019/4 KPSS atama taban puanları görseline ulaşmak için yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

05.10.2019
A+
A-

Kamu personeli olmak on binlerce adayın hayalidir ve memur adaylarının bu hayalini gerçekleştirmesi için ÖSYM tarafından düzenlenen KPSS’ye girmesi gerekmektedir. KPSS’ye girmek tek başına memur olmaya tabi ki yetmemektedir, adayların mezun oldukları bölüme bağlı olarak bazı puan türlerinden yeterli puan elde etmiş olmaları gerekmektedir. Biz sizlere merkezi atamalarda bölümünüze bağlı olarak almanız gereken yeterli puan hakkında fikir vermesi için atama taban puanları listeleri hazırlamaya devam ediyoruz ve bu yazımızda da röntgen teknisyeni KPSS 2019/4 atama puanları hakkında fikir sahibi olmanız için yazımızın devamına ve bununla ilgili görsele göz atabilirsiniz.

KPSS 2019/4 RÖNTGEN TEKNİSYENİ, ORTAÖĞRETİM RADYOLOJİ ATAMA TABAN PUANLARI

Röntgen teknisyeni mesleğine ÖSYM tarafından merkezi atamalarda yerleştirilmede kullanılan kod 2097 olarak belirlenmiştir. Bu koda sahip kadro sayısı röntgen teknisyeni mesleği için KPSS 2019/4 merkezi atamalarında 57 olarak ortaya konmuştur.

Radyoloji ortaöğretim 2019/4 atamaları üzerinden ortaya çıkan puanlara göre en düşük puan ile yerleşen adayın 84,797 puan ile yerleştirildiği yine röntgen teknisyeni mesleğine 2019/4 merkezi atamalarında en yüksek taban puan ile yerleştirilmenin de 97,980 puan ile yapıldığı görülmektedir.

Röntgen teknisyeni kadrolarına merkezi atama ile yerleşebilmek için memur adaylarının Radyoloji – Radyoloji Teknisyenliği Dalı mezunu olmaları şartı aranmaktadır.

Bahsi geçen en düşük ve en yüksek atama taban puanlarına göre ise röntgen teknisyeni kadrolarına en düşük puan ile yerleşen adayın İstanbul iline atandığı görülmekteyken en yüksek taban puan ile atanan memur adayının ise İstanbul kadrosuna atandığı görülmektedir.

Röntgen teknisyeni KPSS 2019/4 atama taban puanları tablosuna aşağıdaki görsele bakarak ulaşabilirsiniz.

kpss 2019 4 rontgen teknisyeni atama puanlari

<div></div>

Röntgen teknisyeni mesleğinin merkezi veya açıktan alımlarına ilişkin, eğitim-öğretim veya kariyer planlamanız hakkındaki konulara dair ve bunlar gibi her şeyle ilgili bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak için forum sayfalarımızı ziyaret edebilir ve deneyim sahibi yöneticilerimizden destek alabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Bütün ortaöğretim kadroları için ayrılan kadroların KPSS 2019/4 merkezi atama puanlarına göz atmak için:

BÜTÜN ORTAÖĞRETİM KADROLARININ KPSS 2019/4 MERKEZİ ATAMA PUANLARI

* İçeriğimizde yer verdiklerimiz ve röntgen teknisyeni KPSS 2019/4 merkezi atama taban puanları listesi ÖSYM’nin websitesinden ve bu sitede bulunan kılavuzlardan derlenerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM bu değişikliği yapma hakkına sahip kurumdur ve değişiklik hakkında duyuruda bulunacaktır. Bu duyuru tüm adaylar için esas olacaktır.

<div></div>

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Burcinuzum dedi ki:

    Artık radyoloji teknisyeni alın
    Lutfen