kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Tarım Kredi Kooperatifleri Saha Sorumlusu Alım İlanı 2021

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği tarafından 2021 yılı saha sorumlusu alım ilanı yayımlandı. Başvuru şartları ve detayları haberimizde.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği tarafından 2021 yılı saha sorumlusu alım ilanı yayımlandı. İlana göre 2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı başvuru şartları nelerdir? 2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı kaç kişi için gerçekleştirilecek? 2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı başvuruları ne zamana kadar yapılacak? 2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı ne kadarlık süre için yapılıyor? Detayları haberimizde inceleyebilirsiniz.

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans düzeyinde mezun durumda bulunmaları, ortak bir hedefe yönelik olarak farklı kuruluşları koordine etme kabiliyetine, proje planlaması yapma, uygulama becerisine, sorun çözme becerisine, fazla sayıda talepleri ve bazı öncelikleri dengeleme kabiliyetine, iletişim kurma becerisine, takım çalışma kabiliyetine sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca adayların sahip olmaları gereken bazı özel şartlar da bulunmaktadır ki bunlara aşağıda yer vereceğimiz tam metinlerde göz atabilirsiniz. Kamu ilanı

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı Başvuruları Ne Zamana Kadar ve Ne Şekilde Gerçekleştirilecek?

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurularını gerekli belgeleri doldurarak 29 Ocak 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar 2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı başvuru belgelerini Kooperatif Merkezine ulaştırarak başvurularını tamamlayacaklardır.

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı Hangi İller İçin Kaç Kişilik Olacak?

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı toplam 6 kişinin istihdamı için gerçekleştirilecektir. Adaylar Adana, Adıyaman, Bursa, Gaziantep, Mersin veya İzmir illerinde saha sorumlusu olarak görev yapmak için 2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımına başvuru yapabileceklerdir.

tkk market 1

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı Ne Kadar Süre İçin Gerçekleştirilmektedir?

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı Dünya Bankası ve Avrupa Birliği projesi kapsamında yürütülecek olan proje kapsamında yapılacaktır. Bu kapsamda 6 ilde koordinasyon görevi üstelenecek saha sorumlularına ihtiyaç duyulmuştur. Proje Ocak 2021 döneminde başlayacak olan Aralık 2022 döneminde sona erecektir. Bu noktada 2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı kapsamında istihdam edilen adayların görev süreleri de proje süresi kadar olacaktır.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Görev Tanımı Nedir?

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı proje kapsamında yapılacak bir alımdır.

Bu alım ile istihdam edilecek olan saha sorumlularının görev tanımına dair ayrıntılı dokümana ulaşmak için Tıklayınız!

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımının tüm detaylarını incelemek, başvuru belgelerini görmek adına İLANIN TAM METNİNE ulaşmak için Tıklayınız!

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı için tek tek yayımlanmış ilanlara Kurumun web sayfasında ulaşabilirsiniz.

2021 Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Saha Sorumlusu Alımı sürecini takip etmek, alım hakkında bilgiler edinmek için FORUM Sayfamızı ziyaret etmeyi Unutmayın!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.