kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alım İlanı 2020 (Mülakatsız)

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımı başvuru şartları nelerdir? 2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımı başvuruları ne zaman yapılacak? Kaç kişi alınacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımı başvuru şartları nelerdir? 2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımına başvurular ne zaman yapılacak? Hangi alandan kaç kişi büro personeli olarak istihdam edilecek? 2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımı hangi KPSS puan türü ile yapılacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların memurluk için öngörülen genel başvuru şartlarını taşıyor olmalarının yanında görevlerini yapmalarına mani sürekli bir rahatsızlıklarının olmaması, askerlik ile ilişiksiz olmaları, uzun vadeli sigorta kollarından kaynaklanan bir aylık almıyor olmaları, devlete karşı suçlardan, yüz kızartan suçlardan hüküm giymemiş olmaları, askerlikle ilişiksiz olmaları gerekmektedir.

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımına başvuruda bulunacak olan adayların başvuru şartlarını taşıyor olmaları kaydıyla 26 Haziran 2020 tarihinden 10 Temmuz 2020 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular sonucunda atanma hakkı kazanan asil adaylar ile belirlenecek yedek adaylar 24 Temmuz 2020 tarihinde ilan edilecektir. Alım sayısının iki katı kadar yedek aday tespiti yapılacaktır. Adayların KPSS puanlarına göre yapılacak sıralama ile belirlenecek olan asil ve yedek kazananlar için KPSS puanlarının eşitliği söz konusu olursa, mezuniyet tarihi ve doğum tarihi kriterlerine bakılarak öncelik belirlenecektir.

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımı Hangi Alanlar İçin Kaç Kişilik?

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımı kapsamında Arkeoloji alanından 1 kişi, Maliye veya Maliye-Muhasebe alanından 1 kişi, Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Alanından 2 kişi, Harita Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri ile Geomatik Mühendisliği alanından 1 kişi, Bilgisayar Mühendisliği alanından 2 kişi, Bilgi ve Belge Yönetimi veya Kütüphanecilik alanından 1 kişi, Makine Mühendisliği alanından 1 kişi, Grafik Sanatlar, Grafik Sanatları, Grafik Tasarım / Tasarımı alanından 1 kişi olmak üzere toplam 10 kişi alınacaktır.

Başvuru için istenen özel şartları aşağıda yer vereceğimiz ilanın tam metninde inceleyebilirsiniz.

Adayların başvuruda bulunabilmeleri için 2018 yılında Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS B Grubu Lisans oturumunda KPSS P3 puan türüne sahip olmaları gerekmektedir.

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımının tüm detayları ile başvuru özel şartlarını İLANIN TAM METNİNDE incelemek için Tıklayınız!

2020 Trabzon Üniversitesi Büro Personeli Alımını takip etmek ve sorularınızı yöneltmek için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.