Taban Puanları

Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. 2019 üniversite yerleştirme işlemleri devam ederken, 2020 YKS hazırlık süreci de başladı. Bu zorlu dönemin başında olan adaylar için doğru planlama yapmak çok önemlidir. Bu planı hazırlayabilmek için de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını bilmek gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

2020 TİYATRO ELEŞTİRMENLİĞİ VE DRAMATURJİ TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI

2020 YKS sonuçlarına göre Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümüne ait en küçük taban puan 261,827 puanda kalırken, bölümün en büyük taban puanı ise 393,502 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bahse konu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

TİYATRO ELEŞTİRMENLİĞİ VE DRAMATURJİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ   Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji  Ücretsiz 19.448 393,50204
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ   Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji  Ücretsiz 514.923 261,82721

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu