kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Adalet Bakanlığı 5000 Uzlaştırmacı Alım İlanı 2021

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından 2021 yılı 5000 uzlaştırmacı alımı ilanı yayımlandı. Bu ilana göre başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde.

Adalet Bakanlığı tarafından 2021 yılında gerçekleştirilmek üzere uzlaştırmacı alım ilanı yayımlandı. Bu ilana göre 2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı başvuru şartları neler? 2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı ile kaç kişi alınacak? 2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı başvuruları ne zaman yapılacak? 2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımına dair tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar bu alım için başvurularını 08 Şubat 2021 tarihinden 18 Şubat 2021 tarihine kadar https://uzlastirmaci.uyap.gov.tr/main/uzlastirmaci/giris.jsp (UYAP Uzlaştırmacı Portal) adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. Kamu ilanıhttps://www.tercihiniyap.net/kamu-ilanlari

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımına başvuruda bulunacak olan adayların alım kadrolarına göre uygun mezuniyet sahibi olmak , Avukatlar yönünden baroya kayıtlı olmaları, uzlaştırmacı eğitimini tamamlamış olmak, Türk vatandaşı olmak, tam ehliyetli olmak, kasten işlenmiş bir suçtan mahkım olmamak, şartlarını haiz olmaları gerekmektedir.

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı Kaç Kişilik Olacak?

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı toplam 5000 (beş bin) kişinin istihdam edilmesi için gerçekleştirilecek.

adalet bakanligi eski bina

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı Hangi Kadro/Kadrolar İçin Gerçekleştirilecek?

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı ilanı uzlaştırmacı kadrosu için açılmış olup, alım bu kadro için gerçekleştirilecektir.

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımının tüm detaylarını görmek, özel başvuru şartlarının tamamını incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görmek için Tıklayınız!

2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Alımı sürecini takip etmek ve alıma katılacak olan tüm adaylar ile istişare edebilmek için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.