kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı Personel Alım İlanı 2021

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından 2021 yılı personel alım ilanı yayımlandı. Başvurular ne zaman? Başvuru şartları neler?

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımı ilanı yayımlandı. Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımı başvuru şartları neler? Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımı başvuruları ne zaman gerçekleştirilecek? Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımı kaç kişilik ve hangi unvanlar için yapılacak? Detayları haberimizde inceleyebilirsiniz.

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen ve başvuru için belirlenmiş olan şartları karşılayan adaylar başvurularını 25 Ocak 2021 gününden 29 Ocak 2021 gününe değin Adli Tıp Kurumu Başkanlığı resmi internet sayfası üzerinden elektronik olarak gerçekleştirebilirler.

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru dönemi itibariyle başvuru son günü baz alınacak şekilde otuz beş yaşlarını tamamlamamış olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımına başvuru dönemi itibariyle kamu hak mahrumiyetlerinin olmaması, askerlik görevleri ile ilişiksiz durumda olmaları gerekmektedir.

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların alım yapılacak kadrolar için ayrı ayrı değerlendirilmek kaydıyla mesleğe alınacak olan aday sayısının üç katı kadar aday arasında yer almaları gerekmektedir.

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımına Hangi KPSS Puan Türüyle Başvuru Yapılacak?

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların 2020 senesinde yapılan KPSS Lisans oturumunda KPSS P3 puan türünden en az 70 puana sahip olmaları şarttır.

adalet flama

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımı Hangi Kadrolar İçin Kaç Kişilik Gerçekleştirilecek?

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımına başvuru yapmak isteyen adayların başvuru yapabilecekleri bölümler, mezun olmaları gereken alanlar aşağıda yer alan tablodaki gibidir;

Alım Yapılacak Unvan Bölüm Şartı Alım Sayısı
Kimyager Alımı Kimya Bölümü 2 kişi
Biyolog Alımı Biyoloji Bölümü
Tıbbi Biyolojik Bilimleri Bölümü
Biyoloji Bilimleri ve Biyomühendislik Bölümü
Moleküler Biyoloji Bölümü
Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü
Biyoteknoloji Bölümü
Moleküler Biyoteknoloji Bölümü
Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü
1 kişi

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımına başvuru yapacak adayların başvuru belgeleri, alım şekli ve diğer detayları incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ okumak için Tıklayınız!

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 2021 Yılı Personel Alımı sürecini takip etmek ve sorularınız için FORUM sayfamızı ziyaret etmeyi Unutmayın!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.