kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Ankara Sanayi Odası Uzman Yardımcılığı Alım İlanı 2021

Ankara Sanayi Odası tarafından 2021 yılı için Uzman Yardımcılığı alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre başvuru şartları haberimizde.

Ankara Sanayi Odası tarafından 2021 yılında gerçekleştirilmek üzere Uzman Yardımcılığı alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımı başvuru koşulları nelerdir? Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına kimler başvuruda bulunabilir? Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımı başvuruları ne zamana kadar gerçekleştirilecek? Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımının detaylarını ve ilanını haberimizde bulabilirsiniz.

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunmayı isteyen adayların yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip kişiler olmaları, ekip çalışmasına uygun karakterde, paylaşımcı, araştırmacı tarafı güçlü ve yeni gelişmelere açık kişiler olmaları gerekmektedir. Ayrıca Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuru yapacak olan adayların kamu haklarından mahrumiyetlerinin bulunmaması, ülkenin her yerinde görev yapmalarına ve Ankara Sanayi Odasını temsil etmelerine mani düzeyde bedensel engellerinin ya da akıl rahatsızlıklarının bulunmaması gerekmektedir.

Bunlarla birlikte Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuru yapacak olan adayların ceza kanunu hükümleri uyarınca yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamış olmaları, başka herhangi bir kuruma hizmet yükümlülüklerinin bulunmaması, daha evvel çalıştıkları işyerlerinden ya da kurumlardan kovulmamış / ihraç edilmemiş olmaları da şartlar arasındadır.

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuru yapmayı isteyen erkek adayların ise askerlik ile ilişiksiz durumda bulunmaları şarttır.

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımı Başvuruları Ne Zaman ve Ne Şekilde Gerçekleştirilecek?

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuru yapmayı isteyen adayların 30 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvurular Ankara Sanayi Odası’nın İnsan Kaynakları birimine başvuru belgelerinin elektronik posta kanalıyla ulaştırılması ile gerçekleştirilecektir. 

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunan adaylar puanlarına göre sıralanacak ve toplam 15 aday Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımı için sözlü mülakatlara davet edilecektir.

aso bina

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına Hangi KPSS Puan Türleri İle Başvuru Yapılacak?

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuru yapmak isteyen adayların 2019 veya 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavlılarının Lisans ve A Grubu oturumlarında KPSS P39, KPSS P84, KPSS P35, KPSS P17, KPSS P7, KPSS P6, KPSS P3, KPSS P1 puan türlerinin bir tanesinden en az 70 puana sahip olmaları gerekmektedir.

*Söz konusu puan türlerinden yürürlükte olmayanlar söz konusudur. Bunlarda bir güncelleme yapılması halinde gerekli düzeltmeler yapılacaktır.

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına Başvuruda Dil Şartı Var Mı?

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak olan adayların Seçme Sınavı puanının yanında yine 2019 ve sonrası dönemlerde elde edilmiş Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı YDS’den en az C düzeyine, 70 puana sahip olmaları gerekmektedir.

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak olan adaylardan, sözlü mülakatlara davet edilecek olanlar, KPSS puanlarının %60’ı, YDS puanlarının ise %40’ı baz alınarak yapılacak hesaplamaya göre belirlenecektir.

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına Hangi Alanlardan Mezun Adaylar Başvuruda Bulunabilecektir?

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunmayı isteyen adayların üniversitelerin, Bilişim Sistemleri, Bilgisayar, Endüstri, Makine, Enformatik Mühendisliği bölümlerinin birisinden veya Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri ile Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği bölümlerinin birisinden mezun durumda olmaları gerekmektedir.

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımının başvuru belgelerini, tüm başvuru şartlarını ve diğer detayları incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görmek için Tıklayınız!

Ankara Sanayi Odası 2021 Uzman Yardımcılığı Alımı sürecini takip etmek, sorularınızı yöneltmek ve bilgiler almak için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.