kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Beykoz Belediyesi Veznedar Memur Bİ ve VHKİ Alım İlanı 2021

Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından 2021 yılı için bilgisayar işletmeni, vhki, memur ve veznedar alım ilanı yayımlandı. Detaylar haberimizde.

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından 2021 yılında gerçekleştirilmek üzere Bilgisayar İşletmeni, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ), Memur ve Veznedar alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımı başvuru şartları nelerdir? İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımı kadro dağılımı nasıl? İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımına başvuruları ne zaman gerçekleştirilecek? İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımının tüm detaylarını haberimizde inceleyebilirsiniz.

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların her şeyden önce Türk Vatandaşı olmaları gerekmektedir. Bununla birlikte adayların İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımına başvuru yapabilmeleri için kamu haklarından mahrum durumda olmamaları, devlete karşı suçlardan veyahut da yüz kızartıcı olarak tanımlanmış suçların birisinden hüküm giymemiş olmaları, kasıtlı olarak işledikleri bir suçtan dolayı bir seneden uzun süreli mahkumiyet almamış olmaları, İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımı kapsamında alım yapılacak kadrolar olan bilgisayar işletmenliği, veri hazırlama ve kontrol işletmenliği, memurluk ve veznedarlık görevlerinin gerektirdiği işleri ve işlemleri gerçekleştirmelerine mani olacak düzeyde bir akıl hastalıklarının ya da bedensel engellerinin bulunmaması gerekmektedir.

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımına başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik durumlarının ilişiksiz olması gerekmektedir. Bunlarla birlikte adayların kadrolara göre belirlenmiş olan özel başvuru şartlarını da taşıyor olmaları gerekmektedir.

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımına Başvurular Hangi Tarihler Arasında ve Ne Şekilde Gerçekleştirilecektir?

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımına başvuru yapacak olan ve başvuru şartlarını eksiksiz biçimde haiz olan adaylar başvurularını 5 Nisan 2021 tarihinden 9 Nisan 2021 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımına başvuru için adayların mesai saatleri içerisinde Beykoz Belediye Başkanlığı’na bizzat başvuru evrakını götürerek ya da bu evrakı posta kanalıyla ulaştırarak yapmaları ya da elektronik posta veya elektronik başvuru ekranı üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımına Başvuru Yapan Adaylardan Hangilerinin sınava katılma hakkı kazandığına dair duyuru ise Başkanlığın resmi internet sitesinde 19 Nisan 2021 tarihinde ilan edilecektir.

beykoz 1

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımı Hangi Kadrolar İçin Kaç Kişilik? Özel Başvuru Koşuları Neler?

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımı için Başkanlığın belirlediği kadrolar olan veznedarlık, memurluk, bilgisayar işletmenliği ile veri hazırlama kontrol işletmenliği kadrolarının dağılımına, özel başvuru koşullarına aşağıda yer alan tablomuzda göz atabilirsiniz;

Alım Yapılacak Unvan KPSS Puan Şartı Mezun Olunacak Alan Kadro Sayısı
Veznedarlık KPSS P93  Borsa ve Finans
Para ve Sermaye Yön.
Menk. Kıym. ve Serm Piy.
Finans,
Finans ve Muh.
Emtia Borsası
Sermaye Piy. ve Borsa
Muhasebe
Bilg. Dest. Muh.
Bilg. Muhasebe ve Vergi Uyg.
Muhasebe ve Vergi Uyg. bölümlerinin birisinden mezun durumda olmak
2 kişi
Memurluk KPSS P3 U.a. İlişk.
U.a. İlişk. ve AB
Küresel ve Ulus. İlişk.
Küresel Siy. ve Ulusl. İlş.
Siy. Bil. ve Ulus. İliş.
Ulusl. İliş. ve Avrupa Çalışm.
Toplumsal ve Siyasal Bilimler bölümlerinin birisinden mezun durumda olmak
3 kişi
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmenliği (VHKİ) – 1 KPSS P3 Üniversitelerin herhangi bir lisans programından mezun durumda olmak ve bilgiayar işl. sert. sahibi olmak.  5 kişi
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmenliği (VHKİ) – 2 KPSS P3 Üniversitelerin Kamu Yön.
SBKY
Siy. Bilimi bölümlerinin birisinden mezun durumda olmak ve sertifika sahibi olmak.
3 kişi
Bilgisayar İşletmenliği – 1 KPSS P3 Muhasebe ve Maliye
Maliye – Muh.
Maliye
Çalışma Eko. ve End. İlişk.
Çalışma Eko. bölümlerinin birisinden mezun durumda olmak
2 kişi
Bilgisayar İşletmenliği – 2 KPSS P3 İstatistik ve Bilg. Bil.
Matematik ve İst.
Ekonometri
İstatistik bölümlerinin birisinden mezun durumda olmak
3 kişi
TOPLAM 18 kişi

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların tabloda yer alan puan türlerinden en az 65 puana sahip olmaları gerekmektedir. 

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımı kapsamında adaylar için tek aşamalı sözlü mülakat gerçekleştirilecektir. Bu mülakata KPSS puanlarına göre sıralanan adaylardan mesleklere alınacağı ilan edilen aday sayısının toplam 5 katı kadar aday katılabilecektir. 

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımı sözlü mülakatları 30 Nisan 2021 tarihinde Beykoz Belediye Başkanlığı’na ait ana hizmet binasında gerçekleştirilecektir.

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımının tüm detaylarını, başvuru evrakını ve sözlü mülakatın konularını bir arada incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görmek için Tıklayınız!

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 2021 yılı Personel Alımı sürecini izlemek ve diğer adaylarla kadrolara yönelik istişarelerde bulunmak için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.