Kamu İlanları

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Canlı Model Alım İlanı 2019

Bolu ilinde kurulu bulunan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B hükümleri uyarınca canlı model unvanı ile alım gerçekleştireceğini ilan etti. Başvuru şartları nelerdir? Başvurular ne zaman yapılacak? Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

2019 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Canlı Model Başvuru Koşulları Nelerdir?

Abant İzzet Baysal Üniversitesi 8 adet canlı model ilanına başvuruda bulunacak olan adayların aşağıdaki koşulları taşımaları gerekmektedir;

-Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığı’nda bulunmak,
-Kamu hakkından herhangi bir mahrumiyeti olmamak,
-Türk Ceza Kanunu’nun ilgili hükümlerince, devlete karşı suçlar ile yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak,
-Askerlik ile ilişiksiz olmak,
-Canlı model görevlerini yapmalarına mani sürekli bir akıl rahatsızlığı sahibi olmamak,
-Olumlu arşiv ve güvenlik soruşturması sonucu alabiliyor olmak,
-Herhangi bir Sosyal Güvenlik statüsüne dayalı olarak emeklilik ya da yaşlılık aylığından faydalanmıyor olmak

duyunen adam

2019 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Canlı Manken Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Abant İzzet Baysal Üniversitesi canlı model alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların, başvurularını ilanın yayımlandığı 7 Ekim 2019 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde, elden bizzat yapmaları gerekmektedir. Posta kanalıyla yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir. 

2019 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Canlı Manken Alımı Kaç Kişilik?

Abant İzzet Baysal Üniversitesi toplam 8 kişi için gerçekleştireceği canlı manken alımının 4 kişilik kısmını Güzel Sanatlar Fakültesi’nde 4 kişilik kısmını ise Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde görevlendirmek üzere yapacak. 

Başvuruda bulunacak adayların en az liseden mezun olmaları gerekmektedir.  Herhangi bir KPSS puanı sahibi olmaları şartı bulunmamaktadır. Başvuruda bulunacak olan adayların vücut bütünlüğünün bulunması ve ders uygulamalarında duruşları ve hareketleri için elverişli olduklarına dair sağlık raporlarının olması şarttır. Adayların raporlarını tam teşekküllü hastanelerden almış olmaları gerekecektir. Yalnızca başvurusu kabul edilerek işe girecek olan adayların rapor ibraz etmesi gerekecektir. 

 

2019 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Canlı Model Alım ilanı sürecini takip etmek, sorularınızı sormak ve bilgi almak için FORUM sayfamızı ziyaret etmeyi Unutmayınız!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu