kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

İSKİ İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İSKİ İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu hakkında her şeyi sizin için inceledik. İSKİ Nedir? Ne Demek? Açılımı Nedir? İSKİ İş İlanları ve Personel Alımı 2020 ne zaman? İSKİ İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

İstanbul’da 15 milyon civarında insan yaşamaktadır. Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul dünyanın da en büyük şehirlerinden biridir. Türkiye’nin ekonomisinde, ticaretinde, sosyal ve kültürel etkinliklerinde öncü olan şehrin nüfusu her geçen gün de artmaktadır. Böyle bir şehre belediye hizmeti vermek hiç kolay değildir. Bu nedenle İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve belediyeye bağlı alt kuruluşlar 7 gün 24 saat görev yapar. Özellikle de İSKİ adıyla bilinen İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi belki de en zor görevi üstlenmektir. Artan nüfusun ihtiyaçlarına cevap vermek, su ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun çaba sarf edilir. Yılın farklı dönemlerinde de personel alımı yapılır. Bu nedenle pek çok kişi İSKİ iş ilanları, personel alımı ve iş başvurusu hakkında araştırma yapmaktadır. İşte İSKİ personel alımı süreçleriyle ilgili tüm merak edilenler..

İSKİ Nedir? Ne Demek? Açılımı Nedir?

İSKİ, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin kısaltılmış halidir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten İSKİ, İstanbul’un su ve kanalizasyonla ilgili ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır. 1981 yılında kurulan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi 7 gün 24 saat anlayışıyla çalışmalarını yılın her günü sürdürür. Şehrin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için de her yıl sık sık personel alımına gider.

İSKİ İş İlanları ve Personel Alımı 2020

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresinin pek çok görevi bulunmaktadır. İçme suyunun bulunması, temin edilmesi, atık suların toplanması, atık suların arıtılması ve uzaklaştırılması bu görevlerden bazılarıdır. Ayrıca su havzalarının korunması, derelerin ıslah edilmesi gibi görevleri de icra ederler. İSKİ’nin bütçesi bu faaliyetlere göre oluşturulur ve kurumun gelirleri de su satışı ile karşılanır. Bu kapsamda İSKİ’nin faaliyetlerinin aralıksız devam etmesi önemlidir. Bu nedenle görevlerin aksatılmaması adına sık sık personel, eleman, memur ve işçi alımı yapılmaktadır.

İSKİ tarafından 2020, 2021, 2022 ve sonrasındaki yıllarda çok sayıda iş ilanı yayınlanması bekleniyor. Bu ilanların özel güvenlik görevlisi, temizlik elemanı, çaycı, aşçı, garson, sayaç okuma personeli, çağrı merkezi elemanı, müşteri temsilcisi, kimyager, biyolog, stajyer, avukat, engelli personel, büro personeli, çevre mühendisi, mimar, mühendis, iş makinesi operatörü, teknisyen, tekniker gibi kadrolar için yapılması planlanmaktadır. Alınacak personeller ilköğretim, ortaokul, lise, üniversite mezunu olabilir. Ayrıca deneyimli ve deneyimsiz adaylar ilanlara başvuru yapabilir.

İŞKİ İŞ İLANLARINI TAKİP EDİP, BAŞVURU YAPACAĞINIZ ADRES BU LİNKTE!

İSKİ İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki İSKİ her yıl çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Farklı kadro ve pozisyonlar için yapılan iş ilanlarına nasıl ve nereden başvuru yapılacağı merak ediliyor. İSKİ iş ilanları belediye veya kurum tarafından doğrudan yayınlanabilir. Zaman zaman da İSKİ iş ilanları İŞKUR aracılığı ile paylaşılabilir. Bu kapsamda belediyenin, İSKİ’nin ve İŞKUR’un sitelerini sıkı bir şekilde takip etmek önemlidir. İş ilanlarına başvurular genellikle online ortamda yapılsa da iş ilanlarında başvuru şekli, tarihleri ve bilgisi en doğru şekilde verilmektedir. Kamu ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin KARİYER sayfasından da İSKİ iş ilanları yayınlanmaktadır. Bu adrese girerek belediye bünyesindeki tüm iş ilanlarını takip etmeniz mümkündür. Böylece başvuru yapmanız önünde hiçbir engel kalmaz. Sayfaya girdikten sonra kayıt olmanız gerektiğini unutmayınız.

İŞKİ İŞ İLANLARINI TAKİP EDİP, BAŞVURU YAPACAĞINIZ ADRES BU LİNKTE!

kariyer ibb is ilanlari

Yorumlar

  1. Tunay ışık Avatar Tunay ışık dedi ki:

    temizlik personeli veya çay işi ariyorum