kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

BOTAŞ Uzman Müfettiş Mühendis Teknisyen Büro Personeli Alım İlanı 2021

BOTAŞ tarafından 2021 yılı uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı, mühendis, teknisyen ve büro personeli alım ilanı yayımlandı. Detaylar haberimizde.

Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ tarafından 2021 yılı personel alım ilanı yayımlandı. 2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımı kaç kişilik olacak? 2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımına başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak? 2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımı başvuru şartları nelerdir? 2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımı detaylarına haberimizde ulaşabilirsiniz.

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman ve Ne Şekilde Gerçekleştirilecek?

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar lartlarını sağladıkları kadrolardan bir tanesi için 25 Ocak 2021 tarihinden 29 Ocak 2021 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımına başvurular Türkiye İş Kurumu iş başvuru ekranı üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımına başvuru yapmak isteyen adayların genel başvuru koşullarının yanında bazı özel başvuru şartlarını da taşıyor olmaları gerekmektedir. Adayların KPSS Ön Lisans veya KPSS Lisans oturumlarında 2020 yılında belirtilen puan türlerinden belirli düzeyde puana sahip olmaları gerekmektedir.

Bu başvuru puan türleri kadrolara göre değişmektedir. Buna göre kadro dağılımını ve başvuru koşullarının detaylarını aşağıda yer vereceğimiz ilanın tam metninde inceleyebilirsiniz.

botas

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımı Hangi Unvanlar İçin Kaç Kişilik?

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımı çeşitli kadrolar için toplam 268 kişilik olacaktır. Bu kadrolar Mühendislik, Uzman Yardımcılığı, İtfaiye Görevlisi, BOTAŞ Müfettiş Yardımcılığı, Büro Personeli ve Teknisyen kadrolarıdır.

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımına başvuru yapacak olan adaylar Mühendislik kadrolarına KPSS P1 puan türüyle, Uzman Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı kadrolarına KPSS P3 puan türüyle, Büro Personeli kadrosuna ve İtfaiye Görevlisi kadrosuna KPSS P93 puan türüyle, Teknisyenlik kadrosuna da yine KPSS P3 puan türüyle başvuru yapacaklardır.

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımının kadro dağılımını ve özel başvuru şartlarını incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görmek için Tıklayınız!

2021 Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü BOTAŞ Personel Alımı başvuru ve sınav süreçlerini takip etmek ve sorularınız için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.