kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Çağdaş Market Çalışma Saatleri ve Çalışma Şartları

Çağdaş Market Çalışma Saatleri ve Çalışma Şartları Çağdaş Market Nedir? Kimin? Çağdaş Market Kaçta Açılır? Kaçta Kapanır? Çağdaş Market Çalışma Saatleri ve Çalışma Şartları Koronavirüs Nedeniyle Çağdaş Market Kapalı Mı?

A+
A-

Çağdaş Market çalışma saatleri ve çalışma şartları hakkında bilgi verdiğimiz bu yazımızda aklınıza takılanların cevaplarını bulabilirsiniz.

Koronavirüs nedeniyle milyonlarca kişi yurt genelinde marketlere koşuyor. Bu noktada en büyük market zincirleri şubelerinde binlerce kişiyi ağırlayarak önemli bir sorumluluk alıyor. Vatandaşın en sık tercih ettiği market zincirlerinin başında ise Çağdaş Market firması geliyor. Firmanın kaçta açılıp kaçta kapandığı, çalışma saatleri ve çalışma şartları bu dönemde en çok sorulan sorular arasında. Peki Çağdaş Market çalışma saatleri 2023 nasıl?

Çağdaş Market Personel Maaşları Ne Kadar?

Çağdaş Market Nedir? Kimin?

Kaliteli ürün satışı ile son yıllarda öne çıkan Çağdaş Market binlerce tüketinin ilk tercihi olmuş durumda. Gerek çalışanlarının gerekse ürünlerinin kaliteli olması nedeniyle müşterilerin gönlünü kazanan firma başarısını artırarak sürdürmekte. Peki bu başarının arkasında kim var? İşte bu soruya pek çok kişi yıllardır cevap arıyor. Çağdaş Market firması bir aile şirketidir. Bu market zincirinin yönetim kurulu başkanı ise Ümit Erdem Uzun’dur. Kurucu ve şirketin en büyük hissedarı konumundaki Uzun başarısını sürdürmekte kararlı.

Çağdaş Market Kaçta Açılır? Kaçta Kapanır?

Koronavirüs nedeniyle alışveriş yapmayı bırakın sokağa çıkmak bile sorun haline geldi. Ancak sokağa çıkma yasağı, emniyetli mesafede alışveriş yapma ihtiyacı gibi zorlayıcı sebepler insanları marketlere itiyor. Bu noktada Çağdaş Market rakiplerini sollamayı başarmış durumda. Binlerce kişi Çağdaş Markete akın ediyor. Firmanın şubelerine sabah erken saatlerden itibaren binlerce kişi alışveriş yapmak için gidiyor. Pek çok kişi de mağazaların çalışma saatini araştırıyor.

Çağdaş Market şubeleri sabah 08.30’da açılmakta ve akşam 22.00 itibarıyla kapanmaktadır.

Çağdaş Market Çalışma Saatleri ve Çalışma Şartları

Çağdaş Market sabah erken saatlerden itibaren hizmet vermeye başlar ve gece geç saatlere kadar hizmet vermeyi sürdürür. Bu bakımdan sabah 08.30 ile akşam 22.00 saatleri arasında mağazalarda yoğunluk yaşanır. Hafta sonu günlerinde de mağazaların şubeleri açıktır. Haftanın 7 günü çalışma saatlerinde bir değişiklik olmaz. Resmi tatillerde, dini bayramlarda da mağazalar genllikle açıktır. Şubeler yalnızca Ramazan ve Kurban Bayramının ilk günü kapalıdır. Geri kalan günlerde ise hizmet vermeyi sürdürür.

Koronavirüs Nedeniyle Çağdaş Market Kapalı Mı?

Sokağa çıkma yasağının bulunduğu günlerde mağazalar kapalıdır. Ancak COVID-19 tehdidine rağmen mağazalar vatandaşlara hizmet vermeyi sürdürür. Örneğin 11 Nisan ve 12 Nisan 2020 tarihlerinde Türkiye’de sokağa çıkma yasağı varken mağazalar kapalıdır. Ancak yasağın bittiği andan itibaren firmanın şubeleri hizmet vermeyi sürdürmüştür. kamu haber

Çağdaş Market Personel Maaşları 2023 Ne Kadar?

Çağdaş Market sahibi kim?

Çağdaş Marketler, 1998 yılında Ümit Erdem Uzun tarafından kurulmuştur. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.