kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Ceza ve Tevkifevleri GM Eğitim Merkezi Personel Alım İlanı 2021

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Eğitim Merkezleri için personel alım ilanı yayımladı. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde.

2021 senesinde Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından eğitim merkezlerinde görevlendirilmek üzere personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilana göre Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımı başvuru şartları nelerdir? Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımı başvuruları ne zaman yapılacak? Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımı kaç kişilik olacak? Detayları haberimizde.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların on sekiz yaşlarını tamamlamış, otuz beş yaşlarını tamamlamamış olmaları, kamu haklarını kullanmaktan herhangi bir şekilde mahrum bırakılmamış olmaları, haklarında yapılacak güvenlik soruşturmasında Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımı kapsamında istihdam edilecekleri kadrolarda görev yapmalarına mani herhangi bir durumun çıkmaması, ceza mevzuatı uyarınca kasıtlı suçlardan bir yıl veya daha uzun süreyle, devlete karşı suçlardan ya da yüz kızartıcı suçlardan ise hiçbir şekilde mahkum edilmemiş olmaları, kamu kurumlarının herhangi birisinden, herhangi bir sebeple uzaklaştırılmamış olmaları gerekmektedir. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların aynı zamanda askerlik ile ilişiksiz durumda bulunmaları da şartlar arasında bulunmaktadır.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımı Başvuruları Hangi Tarihler Arasında Gerçekleştirilecek?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların, başvuru şartlarını taşıyor olmaları durumunda başvurularını 4 Mart 2021 tarihinden 8 Mart 2021 tarihine değin Türkiye İş Kurumunun resmi sitesi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

ctee

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımı Hangi Kadrolar İçin Kaç Kişilik Olacak?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar aşağıdaki şekildedir;

Ankara Ceza İnfaz Kur. ve Tutukevleri Pers. Eğitim Merkezi – Temizlik Görevlisi – 23 kişi

Denizli Ceza İnfaz Kur. ve Tutukevleri Pers. Hasan Erbil Eğitim Merkezi – Temizlik Görevlisi – 2 kişi

Elazığ Elazığ R Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu – Temizlik Görevlisi – 5 kişi

İstanbul Ceza İnf. Kur. ve Tutukevleri Pers. Ordinaryus Prof. Dr. Sulhi Dönmezer Eğitim Merkezi – Temizlik Görevlisi – 17 kişi

İstanbul Metris R Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu – Temizlik Görevlisi – 5 kişi

Kahramanmaraş Ceza İnf. Kur. ve Tutukevleri Pers. Eğitim Merkezi – Temizlik Görevlisi – 1 kişi

İzmir Menemen R Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu – Temizlik Görevlisi – 5 kişi

olmak üzere Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımı toplam 58 kişinin istihdamı için gerçekleştirilecektir. 

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların en az ilköğretim düzeyinde mezun olmaları gerekmektedir.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımı kura ve sözlü mülakat olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecektir.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımının tüm detaylarını, başvuru ayrıntılarını ve sınava dair bilgileri incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görmek için Tıklayınız!

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2021 Eğitim Merkezi Personel Alımını takip etmek, diğer adaylara sorularınızı sormak için FORUM sayfamızı takip edebilirsiniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.