kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

DGS Kurgu Ses ve Görüntü Yönetimi Taban Puanları 2020

​​​​​​​2019 DGS ile yapılan yerleştirmelerde ortaya çıkan kurgu ses ve görüntü yönetimi puanları içindeki en küçük ve en büyük taban puan kaçtır, 2020 DGS kurgu ses ve görüntü yönetimi taban puanlar kaçlarda kalmıştır, kurgu ses ve görüntü yönetimi DGS puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır gibi soruların cevapları ile birlikte DGS kurgu-ses ve görüntü yönetimi taban puanları 2020 listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Her sene DGS yerleştirmeleri yapıldıktan sonra o yıl ortaya çıkan puanlar bir sonraki yılın taban puanları olarak tercih kılavuzlarına konulur. Yani 2020 taban puanları listesi belirlenirken 2019 DGS yerleştirmelerinde ortaya çıkan puanlar kullanılmıştır.

Yukarıda bahsettiğimiz duruma binaen 2019 yerleştirmelerine göre ortaya çıkan DGS kurgu ses ve görüntü yönetimi taban puanları 2020 listesine ait tablo aşağıdaki gibidir. 2020 DGS kurgu ses ve görüntü yönetimi puanları içinde yer alan en küçük ve en büyük taban puanlar ise listenin en altındaki ve en üstündeki puanlardır.

DGS KURGU-SES VE GÖRÜNTÜ YÖNETİMİ BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Güzel Sanatlar Fakültesi/Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi SÖZ 2 2 262,92114 268,34303

Dikey geçiş sınavı hakkında ve kurgu-ses ve görüntü yönetimi bölümü hakkında bilgi almak, DGS’ye veya üniversite bölümlerine ya da tüm bunları kapsayan konulara dair aklınıza takılanları sormak için forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* Yazımız içinde yer alan DGS kurgu ses ve görüntü yönetimi taban puanları 2020 listesinin tablosu ve diğer bilgiler ÖSYM’nin kaynaklarından derlenmiştir. Yapılabilecek bir değişiklikte ÖSYM’nin yaptığı son duyuruyu dikkate almanız önemli rica olunur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.