Evde Mandal Paketleme ve Montaj İşi Nasıl Yapılır? Para Var Mı?

Evde Mandal Paketleme ve Montaj İşi Nasıl Yapılır? Para Var Mı? Evde Mandal Paketleme ve Montaj İşi Nedir? Evde Mandal Paketleme ve Montaj İşi Veren Firmalar ve Telefonları

A+
A-

Evde yapılacak işlere yönelik ilgi her geçen gün artıyor. Ev ekonomisine katkı sağlamak, evden çalışmak, masraflarını karşılamak isteyenler evden çalışmanın yollarını arıyor. Ev hanımları, yaşlılar, gençler, evden çalışmak isteyenler bu işlere yönelince konuyu merak edenlerin sayısı da her geçen gün artıyor. Evde ütü yapmak, evde tespit dizmek gibi işlerin yanı sıra evden yapılacak işlerin başında mandal işi geliyor. Evde mandal paketleme ve montaj işi her geçen büyüyor. Peki evde mandal paketleme ve montaj işi nasıl yapılır? Evde mandal paketleme ve montaj işi veren firmalar ve numaraları nereden bulunur? www.tercihiniyap.net ailesi olarak tüm merak edilenleri sizler için araştırdık.

Evde Mandal Paketleme ve Montaj İşi Nedir?

Çamaşırlarımızı astığımız, ağzı açık olan paketleri kapalı tutmamıza yarayan alet mandaldır. Plastik ve tahtadan yapılan mandalları ülkemizde yıllardır kullanıyoruz. Her Türk vatandaşının yakından tanıdığı mandallar marketlerde, bakkalarda, pazarlarda satılmaktadır. Bu mandallar basit bir mühendislik ürünüdür. Bir tel ile plastiklerin ya da tahtaların bütünleşmesi gerekir. Daha sonra bu mandallar paketlenerek satışa hazır hale getirilir. İşte evde mandal işinin temelinde bu iki işlem vardır. Önce mandal montajı yapılır daha sonra paketleme işlemi yapılır.

Evde Mandal Paketleme ve Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Evde mandal paketleme ve montaj işi yapmak için önce size bu işi verecek firma veya girişimcileri bulmanız gerekir. Daha sonra size mandallar, malzemeler, paketler gönderilir. Sizde mandalları süsler, paketler, montaj işlemini yaparsınız ve ürünleri teslim edersiniz. Daha sonra anlaşmadan payınıza düşen ücreti alırsınız. Bu noktada verilecek iş gereken sürede hallolmalıdır. 

Evde Mandal Paketleme ve Montaj İşi Veren Firmalar ve Telefonları

Evde mandal paketleme ve montaj işi yapmak için İŞKUR’a, şirketlere, mandal firmalarına başvurmanız bir anlam ifade etmez. Çünkü bu işler daha serbest işlerdir. Bu işi yapmak için önce internetten ve sosyal medyadan araştırma yapmanız gerekir. Sosyal medya üzerinden, facebook-watsapp gruplarından bu tarz işler verilmektedir. Ayrıca internette de bazı sitelerde bu tarz işleri yapan kişiler paylaşım yapmaktadır. Bu kişilere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ancak kesinlikle ve kesinlikle kapora gibi, işlem ücreti gibi para ödemenizi tavsiye etmiyoruz. İş ararken dolandırılmamaya dikkat etmelisiniz.

Evde Mandal Paketleme ve Montaj İşinde Para Var Mı?

Evde mandal işinde sizi şaşırtacak kadar para vardır. Mandal işinde ücret ödemeleri kilo hesabı üzerinden yapılır. Örneğin hazırlanan, montajlanan ve paketlenen 1 kilo mandal için size 10-15 TL para verilir. Günde 10 kilo mandal hazırlayan biri günlük 150 TL kazanç elde edebilir. Eğer büyük iş alabilirseniz aylık geliriniz 4 bin 500 TL’ye kadar ulaşmaktadır. Ancak genellikle evde mandal işinde ortalama 50-100 kilo mandal hazırlarsınız. 1000-2000 bin TL aylık ortalama gelir elde edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Muslume dedi ki:

  Bnde yapmak ıstıyorum

 2. Mert gündüz dedi ki:

  Gunde 5 saat ayrılabilirim mandal paketleme işi için

 3. İhsan dedi ki:

  Merhaba Bursada yaşıyorum mandal işi yapmak istiyorum

 4. İhsan dedi ki:

  Merhaba Bursada yaşıyorum mandal işi yapmak istiyorumm