kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

FLO Personel Maaşları Ne Kadar?

FLO Personel Maaşları Ne Kadar? FLO Nedir? Ne Demek? FLO Kimin? FLO Çalışma Şartları ve Çalışma Saatleri FLO İş İlanları, İş Başvurusu ve Personel Alımı

A+
A-

FLO personel maaşları ne kadar, çalışma şartları ve saatleri nelerdir, iş başvurusu ve personel alımı nereden yapılır gibi bir çok merak edilen soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Türkiye’de vatandaşların ayakkabı sevgisi oldukça büyüktür. Ayakkabı piyasası alışveriş sektöründeki payını her geçen gün artırmaktadır. Türkiye’de milyonlarca kişi kaliteli, ucuz ayakkabı alabileceği markaları, firmaları araştırmaktadır. Tam da bu noktada müşterilerin karşısına ‘FLO’ markası çıkmaktadır. Türkiye’nin neredeyse her şehrinde FLO mağazaları bulunmaktadır. Müşterilerin yoğun ilgi gördüğü bu mağazalarla ilgili pek çok soru sorulmaktadır. Özellikle de firmanın maaş politikası çok merak edilmektedir. İşsizler, iş arayanlar, müşteriler, rakip firmalarda çalışanlar FLO personel maaşlarının ne kadar olduğunu merak eder. Peki FLO nedir? Ne demek? FLO Kimin? FLO çalışma şartları ve çalışma saatleri nasıl? FLO personel maaşları ne kadar? FLO iş ilanları, personel alımı ve iş başvurusu nasıl yapılır?

Florence Nightingale Kimdir? Florence Nightingale Sözleri ve Hayatı

FLO Nedir? Ne Demek? FLO Kimin?

Türkiye’nin en büyük giyim perakende firmalarından biri olan FLO’nun hemen hemen her şehirde şubeleri bulunur. Firma 1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından kurulmuştur. Küçük bir mağazadan büyük bir firmaya dönüşen FLO bünyesinde 10 binden fazla personel istihdam edilmektedir. Ayrıca üretim, dağıtım, satış olmak üzere dolaylı olarak 30 binden fazla insana iş fırsatı sunmaktadır. Firma yılda 4 milyon civarında ayakkabı üretmektedir ayrıca yılda 60 milyon çiftin üzerinde ayakkabı satışı yapılmaktadır. Satış rekorları kırarak büyümesini sürdüren firma ülkenin ekonomik olarak kötüye gittiği dönemlerde bile faaliyetlerini sürdürmektedir. FLO, Mercedes, Kinetix, Lumberjack, Butigo, Polaris gibi markaları Türkiye’de 500’i yurt dışında ise 80’i aşkın mağazasında müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

FLO Çalışma Şartları ve Çalışma Saatleri

Firma piyasdaki fiyatlara kıyasla daha uygun etiketlerle ürün sattığı için müşterilerin akınına uğramaktadır. Bu nedenle personeller mesai saatleri içinde zor anlar yaşayabilmektedir. Personeller günde en az 9 saat çalışırlar. Vardiya sistemi bulunan mağazalarda bazı personeller sabah mağaza açarken, bazı personeller öğle saatlerinde gelip akşam mağazayı kapatmaktadır. Mağazanın temizliği, ürün güvenliği ve temini, müşteri memnuniyetini sağlamak personellerin görevidir. 9 saatlik çalışma süresinin içerisinde yemek, su, ihtiyaç, tuvalet, sigara mola süreleri de bulunur. Ayrıca haftada 6 gün çalışan personeller 1 gün haftalık izin kullanmaktadır.

FLO Personel Maaşları Ne Kadar?

Firmada kasiyer, reyon görevlisi, depo sorumlusu, dağıtıcı, mağaza müdürü gibi farklı kadrolarda pek çok personel çalışır. Firmanın maaş politikasının temelinde asgari ücret bulunur. Firmada yeni işe başlayan, deneyimsiz personeller en az asgari ücret alır. Bu kapsamda FLO personel maaşları en az 8 500 TL’dir. Deneyim, başarı artınca kazançlar da artmaktadır. Örneğin firmada ortalama 5 yıl deneyimli personellerin aldığı aylık ücret 10 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. FLO kasiyer, reyon görevlisi maaşı ortalama 9 bin 825 TL civarındadır. FLO mağaza müdürü maaşı 15 bin 500 TL civarındadır. Çalışanlara maaşların yanı sıra yemek kartı, yol ücreti gibi ek ödenekler de verilebilir.

FLO İş İlanları, İş Başvurusu ve Personel Alımı

Firmada her yıl çok sayıda personel işe alınmaktadır. İşe alım süreçleri, iş ilanları, başvuru işlemleri firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca kariyer siteleri üzerinden de firmanın iş ilanları paylaşılmaktadır. Ayrıca mağazalara giderek iş başvuru formu isteyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

FLO iş ilanları, personel alımı ve iş başvurusu işlemleri için: kurumsal.flo.com.tr/basvuru-ve-surecler/

Tıbbi Görüntüleme (Röntgen) Teknikeri Maaşları Ne Kadar?

FLO personel indirimi ne kadar?

2 aylık deneme süresini dolduran tüm çalışanlarımıza, mağazalarımızdan yapacakları sezon ürünlerindeki alışverişlerde 20% oranında indirim sağlanmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.