Taban Puanları

Görsel Sanatlar 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Her yıl lise eğitimini tamamlayan binlerce kişi üniversiteye geçiş sınavına giriyor. Aylar hatta yıllar süren çalışmalarının sonucunu almak için sınavda ter döken öğrenciler daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Üniversiteye geçiş sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra bazı öğrenciler üniversiteli olurken bazıları da bir kez daha sınava hazırlanmaya karar veriyor. Tercih ve yerleştirme sürecinde ise Görsel Sanatlar taban puanları ve başarı sıralamaları merak ediliyor. Ancak üniversite bölümleriyle ilgili olarak taban puanları ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı. Görsel Sanatlar taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 ile ilgili bilgiler ise en yakın sürede açıklanacak.

Milyonlarca üniversite öğrencisi ve üniversite hayalleri kuran öğrencilerin Görsel Sanatlar taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede bu bilgilerin açıklanması bekleniyor. Milyonların merak ettiği bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığında ise www.tercihiniyap.net ailesi olarak 4 yıllık Görsel Sanatlar taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili tabloyu sizlerle paylaşacağız. Ancak o zamana dek hazırladığımız bu kritik tablodan faydalanabilirsiniz…

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

GÖRSEL SANATLAR BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ   Görsel Sanatlar (M.T.O.K.)  Ücretsiz 336.751 287,94747
ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ   Görsel Sanatlar  Ücretli Dolmadı Dolmadı
ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ   Görsel Sanatlar  %50 İndirimli Dolmadı Dolmadı
ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ   Görsel Sanatlar  %25 İndirimli Dolmadı Dolmadı
ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ   Görsel Sanatlar  Ücretli Dolmadı Dolmadı
ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ   Görsel Sanatlar  %50 İndirimli Dolmadı Dolmadı
ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ   Görsel Sanatlar  %25 İndirimli Dolmadı Dolmadı

<div></div>

*Yukarıda yer alan bilgiler, Görsel Sanatlar 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu