kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

İSKUR 54 Danışma Memuru Alımı 2017

İSKUR 54 Danışma Memuru Alımı 2017 İşkur Personel Alımı 2017 İŞKUR İşçi Alımı 2017 İŞKUR Memur Alımı 2017 Başvuru Şartları Başvuru Tarihleri

2017 yılı itibari ile özel ve kamu sektöründe alımlar hız kesmeden devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yüzlerce farklı meslek kategorisinde binlerce farklı şirket binlerce personel alımı gerçekleştiriyor. www.tercihiniyap.net olarak yüksek sayıdaki önemli İŞKUR ilanlarını düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak Danışma Memuru/Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere onlarca farklı şirket İŞKUR aracılığı ile personel alımına çıktı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile birbirinden farklı pek çok şirket Danışma Memuru/Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere 73 personel alımı gerçekleştirecek. Peki nasıl başvuru yapılır? Hangi şirketler personel alımı yapıyor?

Hangi Şirketler Personel Alımı Yapıyor?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 54 Danışma Memuru/Personeli alımı gerçekleştiriliyor. 54 kişilik personel alımını ise birbirinden farklı şirketler gerçekleştiriyor.

Nasıl Başvur Yapılır?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilen 54 Danışma Memuru/Personeli alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını nasıl yapacaklar? Başvuru yapmak isteyen adaylar ikamet ettikleri şehirlerdeki İŞKUR merkezlerine giderek İŞKUR merkezlerinde alımlara ilişkin bilgi alabilir ve başvuru yapabilirler.

İŞKUR 73 Danışma Memuru/Personeli alımlarında adaylarda aranan en temel başvuru şartı ise ilköğretim mezunu olarak belirtilmiş.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.