Taban Puanları

Malzeme Bilimi ve Teknolojileri 2020 Başarı Sıralamaları ve Taban Puanları

MALZEME BİLİMİ VE TEKNOLOJİLERİ 2020 BAŞARI SIRALAMALARI VE TABAN PUANLARI

Öncelikle Malzeme Bilimi ve Teknolojileri başarı sıralamalarından bahsetmemiz gerekirse YÖK veya ÖSYM verileri açıklamadığı için Malzeme Bilimi ve Teknolojileri başarı sıralama sayılarına şu an ulaşamıyoruz çünkü başarı sıralamaları henüz açıklanmadı ve diğer platformlarda yer alan başarı sıralamaları bir önceki yıla aittir.

2020 Malzeme Bilimi ve Teknolojileri puanları değerlendirildiğinde de ortaya çıkan duruma genel olarak bakacak olursak en küçük taban puan ile en büyük taban arasında önemli ölçüde fark olduğunu görmekteyiz. Üniversitelerimizde var olan tüm Malzeme Bilimi ve Teknolojileri bölümlerine ait 2020 Malzeme Bilimi ve Teknolojileri taban puanları ve başarı sıralamaları listesini de aşağıda bulabilirsiniz. YKS vb sınavlar hakkında da aklınıza takılan tüm konuları forum sayfalarımıza gelerek tecrübe sahibi yöneticilerimize sorabilirsiniz.

MALZEME BİLİMİ VE TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ   Malzeme Bilimi ve Teknolojileri  Ücretsiz 99.329 361,14696
TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ   Malzeme Bilimi ve Teknolojileri  Ücretsiz 141.542 326,83557

*Yukarıda yer alan bilgiler, Malzeme Bilimi ve Teknolojileri2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu