Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Memur Alım İlanı 2021

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 2021 yılı için personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilana göre detaylar haberimizde.

15.06.2021
A+
A-

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 2021 yılında gerçekleştirilmek üzere memur alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı başvuru şartları nelerdir? Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımının başvuruları ne zaman ve nasıl gerçekleştirilecek? Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımının tüm detayları ile ilan metnini haberimizde bulabilirsiniz.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımına başvuruda bulunacak olan adayların öncelikli olarak devlet memurluğu genel başvuru şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir. Bununla birlikte adayların kamu haklarından herhangi bir sebepten dolayı mahrum bırakılmamış olmaları, ceza mevzuatı uyarınca devlete karşı suçlardan ya da yüz kızartıcı olarak nitelendirilen suçların birisinden herhangi bir şekilde mahkum olmamış olmaları ve kasıtlı olarak işlemiş oldukları bir suçtan dolayı bir sene ve daha uzun süreli hapis cezası almamış olmaları gerekmektedir.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımına başvuru yapacak olan adayların başvuru yapacakları kadro için belirlenen mezuniyet, KPSS puanı gibi şartları da sağlıyor olmaları gerekmektedir. Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımına başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gerekliliği de şartları arasında yer almaktadır.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımına başvuru yapacak olan adayların başvurup da atanacakları kadronun gerektirdiği iş ve işlemleri yapmalarına mani olacak düzeyde bir akıl rahatsızlıklarının ya da bedensel engellerinin bulunmaması da gerekmektedir.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı Başvuruları Hangi Tarihler Arasında Yapılacak?

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımına başvuruda bulunmayı isteyen ve de başvuru koşullarını eksiksiz bir biçimde taşıyan adayların 2 Ağustos 2021 tarihinden 6 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımına başvurular MESKİ İnsan Kaynakları birimine bizzat yapılabileceği gibi, posta kanalıyla başvuru evrakını göndererek ya da elektronik posta yoluyla evrakı ulaştırarak da başvurular gerçekleştirilebilecektir.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı başvuru yapan adayların KPSS puanlarına bakılarak yapılacak sıralamaya göre belirlenecek beş kat aday için düzenlenecek olan sözlü mülakatlar ile gerçekleştirilecektir. Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı sözlü mülakatlarına katılabilecek olan adaylar 17 Ağustos 2021 tarihinde MESKİ resmi sitesinden ilan edilecektir. Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı sözlü mülakatları 1 Eylül 2021 tarihinde MESKİ Genel Müdürlüğünün ana binasında yapılacaktır.

meski logo

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı Hangi Unvanlar İçin Kaç Kişilik Olacak?

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı kapsamında toplam 20 adet personel istihdam edilecektir. Farklı unvanlarda gerçekleştirilecek olan Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımının alanlara göre dağılımı ve KPSS puan şartlarını aşağıda yer alan tablomuzda inceleyebilirsiniz;

image 245
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımının tüm detaylarını, başvuru evrakını, sınava dair bilgileri incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görmek için Tıklayınız!

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2021 Memur Alımı sürecini takip etmek ve sorularınız için Telegram Grubumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.