kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Muhasebe ve Denetim 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Muhasebe ve Denetim 2020 taban puanları kaçlardadır, Muhasebe ve Denetim 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, Muhasebe ve Denetim taban puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır, 2020 Muhasebe ve Denetim puanları en yüksek ve en küçük kaç taban puan ile kapatmıştır, Muhasebe ve Denetim sıralama sayıları 2020 belli oldu mu, Muhasebe ve Denetim sıralaması en küçük kaçtadır gibi soruların cevabını ve Muhasebe ve Denetim taban puanları içeriğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Lise eğitimini tamamlayarak üniversite geçiş sınavına giren binlerce kişi için zoru süreç tamamlandı. Üniversiteye geçiş sınavı olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarını alan öğrencilerin bazıları üniversiteli oldu. Bazıları ise bir sene daha hazırlanmaya karar verdi. Üniversiteye yerleştirme sürecinin geride kalmasıyla Muhasebe ve Denetim taban puanları ve başarı sıralamaları merak konusu oldu. Bölümlere ilişkin taban puan ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı ancak kısa süre içerisinde Muhasebe ve Denetim taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 açıklanacak.

Üniversite öğrencilerinin ve üniversite hayalleri kurnaların beklediği Muhasebe ve Denetim taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili hiçbir bilgi henüz paylaşılmadı. Ancak beklentiler kısa süre içerisinde Muhasebe ve Denetim taban puanları 2020 başarı sıralamalarının açıklanması yönünde. Beklenen bu kritik veriler açıklanana dek www.tercihiniyap.net ailesi olarak hazırladığımız 4 yıllık Muhasebe ve Denetim taban puanları ve başarı sıralamaları tablosundan faydalanabilirsiniz. İşte o kritik tablo…

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

MUHASEBE VE DENETİM BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ   Muhasebe ve Denetim  Burslu 85.606 355,67036
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ   Muhasebe ve Denetim  Burslu 298.840 285,45469
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ   Muhasebe ve Denetim  %50 İndirimli Dolmadı Dolmadı
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ   Muhasebe ve Denetim  %50 İndirimli Dolmadı Dolmadı

*Yukarıda yer alan bilgiler, Muhasebe ve Denetim 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.