Taban Puanları

Nükleer Tıp Teknikleri 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonu 2019 yılı için geride kaldı. Aylar hatta yıllar süren çalışmaların karşılığını almak için sınava giren öğrenciler, öğrencilerin başarılı olmasını isteyen öğretmenler ve veliler YKS sonrasında derin bir nefes aldı. Üstelik sonuçların açıklanması, puanların belli olmasıyla birlikte tercih heyecanı başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Nükleer Tıp Teknikleri taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip Nükleer Tıp Teknikleri taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 henüz açıklanmadı.

Nükleer Tıp Teknikleri bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Nükleer Tıp Teknikleri sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

NÜKLEER TIP TEKNİKLERİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Tıp Teknikleri Ücretsiz 529.232 283,44892
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA   Nükleer Tıp Teknikleri Ücretsiz 557.489 280,10757
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Tıp Teknikleri Burslu 605.369 274,80069
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Tıp Teknikleri (KKTC) Ücretsiz
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Tıp Teknikleri %50 İndirimli

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Nükleer Tıp Teknikleri 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu