Odyolog KPSS 2019/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Odyolog atama taban puanları KPSS 2019/4 için kaçta kalmıştır, odyoloji atama taban puanları içindeki en düşük ve en büyük taban puanları kaçtır, odyolog mesleğine 2019/4 içinde kaç kontenjan ayrılmıştır gibi soruların cevaplarına ve odyolog 2019/4 KPSS atama taban puanları görseline yazımızdan ulaşabilirsiniz.

27.09.2019
A+
A-

Kamu personeli olmak isteyen neredeyse her memur adayı KPSS adını taşıyan sınava girmeli ve yerleşmelerine yeterli olacak puanlar almalıdırlar. Bu yerleştirmeye yetecek puanlar mezun olunan bölüm ve açılan kadro sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bizler de sizlere yol göstermesi amacıyla bölümler için merkezi atamalar sonucu gerçekleşen yerleştirmelerin atama taban puanları listelerini toplamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da sizlere odyolog KPSS 2019/4 atama taban puanlarına dair bilgiler vereceğiz.

KPSS 2019/4 ODYOLOG, ODYOLOJİ ATAMA TABAN PUANLARI

Odyolog mesleğine merkezi atamada yerleşebilmek için adayların Odyoloji mezunu olmaları gerekmektedir.

Odyoloji 2019/4 merkezi atama yerleştirmelerinde yerleşen adayların puanları incelendiğinde ortaya çıkan tabloya göre odyolog mesleğine yerleştirmede kullanılan en küçük taban puan 85,966 iken en büyük taban puan ise 94,139 olarak karşımıza çıkmıştır.

Odyolog mesleğine atamalarda ortaya çıkan puanların atandığı şehirler ise en küçük puan için Kırklareli iken odyolog mezunlarının en büyük taban puan ile de Malatya kadrosuna atandığı görülmektedir.

Odyolog mesleğine atamalarda kullanılan kod 4602 olarak belirlenmiştir, ayrıca 7333 nolu özel nitelik kodu şartı da aranabilmektedir. Bu kod ile odyolog mesleğine KPSS 2019/4 merkezi atamasında ayrılan kontenjan sayısı 82 olarak belirlenmiştir.

Odyolog KPSS 2019/4 atama taban puanları listesine ait görsel aşağıdaki gibidir.

kpss 2019 1 odyolog atama puanlari

Odyoloji bölümü, merkezi atamalar, ilan ile alımlar ve bunlar gibi KPSS’yi ve meslek sahibi olmayı ilgilendiren tüm konularda forum sayfalarımızı ziyaret ederek paylaşımda bulunabilirsiniz. Forum sayfaları için:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* Yukarıda yer alan bilgiler ÖSYM’nin resmi internet sitesinden ve orada bulunan kılavuzlardan derlenerek oluşturulmuştur. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru geçerli olacaktır.

Lisans kadrolarının tamamına ait 2019/4 taban puanlarını incelemek için:

KPSS 2019/4 MERKEZİ ATAMA LİSANS TABAN PUANLARI

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.