Taban Puanları

Reklam Tasarımı ve İletişimi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Her yıl lise eğitimini tamamlayan binlerce kişi üniversiteye geçiş sınavına giriyor. Aylar hatta yıllar süren çalışmalarının sonucunu almak için sınavda ter döken öğrenciler daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Üniversiteye geçiş sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra bazı öğrenciler üniversiteli olurken bazıları da bir kez daha sınava hazırlanmaya karar veriyor. Tercih ve yerleştirme sürecinde ise Reklam Tasarımı ve İletişimi taban puanları ve başarı sıralamaları merak ediliyor. Ancak üniversite bölümleriyle ilgili olarak taban puanları ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı. Reklam Tasarımı ve İletişimi taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 ile ilgili bilgiler ise en yakın sürede açıklanacak.

Milyonlarca üniversite öğrencisi ve üniversite hayalleri kuran öğrencilerin Reklam Tasarımı ve İletişimi taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede bu bilgilerin açıklanması bekleniyor. Milyonların merak ettiği bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığında ise www.tercihiniyap.net ailesi olarak 4 yıllık Reklam Tasarımı ve İletişimi taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili tabloyu sizlerle paylaşacağız. Ancak o zamana dek hazırladığımız bu kritik tablodan faydalanabilirsiniz…

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİMİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ   Reklam Tasarımı ve İletişimi  Burslu 1.973 445,82746
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ   Reklam Tasarımı ve İletişimi  Burslu 58.711 361,6481
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   Reklam Tasarımı ve İletişimi  Burslu 142.090 329,09079
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ   Reklam Tasarımı ve İletişimi  %50 İndirimli 498.092 264,04273
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ   Reklam Tasarımı ve İletişimi  %75 İndirimli 540.894 258,42953
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   Reklam Tasarımı ve İletişimi  %75 İndirimli Dolmadı Dolmadı
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   Reklam Tasarımı ve İletişimi  %50 İndirimli Dolmadı Dolmadı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ   Reklam Tasarımı ve İletişimi  %50 İndirimli Dolmadı Dolmadı

<div></div>

*Yukarıda yer alan bilgiler, Reklam Tasarımı ve İletişimi 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu