kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Sabahattin Zaim Üniversitesi eğitim ücretleri ve bursları 2023 ne kadar, burs imkanları nelerdir, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Yurt imkanları, ön lisans ve lisans kayıt ücreti ne kadardır gibi merak edilen konular hakkında sizlere bu yazımızda en güncel bilgileri verdik.

Ekonomi Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 2010 yılınsa İlim Yayma Vakfı tarafından kurulmuştur. Erdemli, insanlığa bilim dahilinde hizmet veren donanımlı bireyler yetiştirmeyi kendisine misyon edinmiş bir üniversitedir.

Akademik alt yapısı ile öne çıkan ve yayınları başvuru kaynağı olan üniversite, birçok alanda öncülük etmekte ve ilk sıralarda yer almaktadır.

Üniversite bünyesinde öğrenci merkezleri, kariyer merkezi, sağlık merkezi, spor salonları, kütüphane, kafeteryalar, sosyal alanlar, öğrenci kulüpleri, yemekhane gibi pek çok alan ve merkez bulunmaktadır. Ayrıca öğrenci konukevleri ve servislerle de öğrencilere barınma ve ulaşım imkanları sağlanmaktadır. Sabahattin Zaim Üniversitesinde fiziksel birçok alanda engelsiz yaşamı desteklemek adına çalışmalar yapılmıştır.

Bünyesinde Eğitim Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi bulunmaktadır.

Eğitim öğretim kalitesini arttırma çalışmaları ile girişimci, yenilikçi bir üniversite olan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi koordineli altyapısıyla da eğitimde bir adım önde olmayı hedeflemektedir. Gençlik çalışmaları uygulama ve araştırma merkezleri ile kütüphane, çeşitli sportif saha ve kompleksler ile öğrencilerine yaşamla iç içe bir kampüs hayatı sunmaktadır.

Uluslararası kalite standartlarına uygun eğitim öğretim imkanı sunan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi; farklılıklara saygılı, dünya insanı olma bilincine sahip, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmeyi kendine hedef edinmiştir. Erasmus imkanı bulunan üniversite yurt dışından öğrencileri misafir ettiği gibi kendi öğrencilerine de yurt dışında eğitim görme imkanı tanımaktadır.

Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Fiyatları 2023

Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Fiyatlarını sizler için bölüm bölüm paylaşıyoruz:

Tüm lisans programları ve Hazırlık sınıf ücreti: 83.000+KDV

%25 indirimli: 62.250 TL+KDV

%50 indirimli: 41.500 TL+KDV

%75 indirimli: 20.750 TL+KDV

Sabahattin Zaim Üniversitesi Burs İmkanları

Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Fiyatlarını açıkladıktan sonra bir de Sabahattin Zaim Üniversitesi burs imkanlarına bakalım: 

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde akademik başarı bursu, YKS derece bursları, ilk 5 tercih bursları, kültür-sanat-spor bursları, konukevi bursları, kardeş indirimi gibi birçok burs imkanı mevcuttur.

Akademik başarı bursu; not ortalamasına göre değerlendirilip verilen bir burstur. Bursun devamlılığı için öğrencilerin sıralamalarını korumaları ve ortalamalarını 3.0 üstünde tutmaları gerekmektedir.

Sabahattin Zaim Üniversitesi Yurt İmkanları

İZÜöğrenci konukevlerinde hem kız hem erkek öğrenciler için barınma imkanı mevcuttur. 580 öğrenciye eğitim süreleri boyunca güvenli bir ortamda konaklama hizmeti verilmektedir.

Öğrenci odaları 1-3 ve 4 kişiliktir. Ayrıca 2 şer öğrenci kapasiteli engelli öğrenciler için odalar da dizayn edilmiştir.

Öğrenciler için hem konforlu hem de sıcak bir ortam imkanı sunan konukevlerinde çamaşırhane, ütü odaları, çalışma odaları, çizim odaları ve kafeterya gibi alanlar ve 24 saat sıcak su imkanları sağlanmaktadır. Kablosuz internetin de mevcut olduğu binalarda 7/24 güvenlik personeli bulunmaktadır.

Tınaztepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Sabahattin Zaim üniversitesi Devlet mi özel mi?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ), 2010 yılında İstanbul’da İlim Yayma Vakfı tarafından kurulmuş uluslararası araştırma üniversitesidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.