Saka Tekstil İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Saka Tekstil İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu hakkında her şeyi derledik! Saka Tekstil İş İlanları ve Personel Alımı ne zaman? Saka Tekstil İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

A+
A-

Türkiye’deki en büyük tarım, sanayi, endüstri firmalarının Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Gaziantep, Adana, Diyarbakır gibi büyük şehirlerde odluğu düşünülmektedir. Oysa Anadolu’nun farklı şehirlerinde önemli yatırımlar, girişimler, firmalar bulunur. Bunlara Saka Tekstil örnek olarak gösterilebilir. Saka Holding bünyesinde bulunan bu firma Türkiye’de ve dünyada pek çok yatırıma imza atmıştır. İtalya, Rusya vb. ülkelere ürünlerini ihraç eden firma ülkede de büyük yatırımlar yapmaktadır. Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde fabrika açan firma 4 bine yakın çalışan istihdam etmektedir. Ayrıca yılın her dönemi çalışan istihdam ederek faaliyetlerini artırmaktadır. Bu nedenle başta Elazığ olmak üzere çevre illerden binlerce kişi Saka Tekstil iş ilanları, personel alımı ve iş başvurusu hakkında sorular sormaktadır.

Saka Tekstil İş İlanları ve Personel Alımı

Firmanın Elazığ ilinde yaptığı yatırımın maddi değeri 30 milyon Euro’yu aşmaktadır. Son teknoloji kullanılarak yapılan bu yatırımla fabrika açılmış, lojistik ve üretim tesisleri kurulmuştur. Böylece dünyanın farklı noktalarına ihracat yapılmaya başlanmıştır. Türkiye’nin tekstil markalarından olan firma istihdama da büyük katkı sağlamaktadır. Farklı kadro ve pozisyonlarda yüzlerce personel alımı yapılmaktadır.

Saka Tekstil bünyesinde fabrikada, satış merkezlerinde, lojistik hatlarında, genel merkezde farklı kadro ve pozisyonlarda yüzlerce personel istihdam edilir. İş ilanları son ütücü, işçi, makineci, kargo paketleme elemanı, konfeksiyon işçisi, tekstil elemanı, operatör, satın danışmanı, depo görevlisi, merchandiser, güvenlik görevlisi, şoför, temizlik elemanı, müdür, yönetici, muhasebeci, büro personeli, sekreter, dış pazarlama uzmanı gibi kadrolara yöneliktir.

Saka Tekstil İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Saka Tekstil iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgi almak, ilanları takip etmek ve iş başvurusu yapmak için binlerce aday araştırma yapmaktadır. Bunun için en doğru adres firmanın internet sitesidir. www.sakatekstil.com adresi üzerinden firmanın resmi internet sitesine ulaşmak mümkündür. Ayrıca firmanın bayilerine, fabrikasına, kurumsal noktalarına giderek elden başvuru da yapılabilir. Firma bazı durumlarda İŞKUR üzerinden de alım yapabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Kahraman hakan yigiit dedi ki:

  Kocaeli gebzede pastalcı olarak calştım

  Rebook firmasında

 2. Gökhan uzunok dedi ki:

  Deyerli büyüklerim evim kira iki çocuğum var işsizim eyer iş verirseniz çalışmak istiyorum temizlik ortacı olarak

 3. Mustafa dedi ki:

  Saka tekisl de çalışmak istiyorum yaş 21

 4. Mustafa dedi ki:

  Önçeden lokantada çalıştım bandemiden dölayı çardılar işten
  İş ariyorum yaş 21