kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Ulaştırma Mühendisliği 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin Ulaştırma Mühendisliği bölümü 2020 taban puanları kaçta kalmıştır? Dört yıllık Ulaştırma Mühendisliği lisans bölümünün başarı sıralaması kaçtır? Ulaştırma Mühendisliği bölümünde en düşük puanda kalan üniversite kaçla kapatmıştır? ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan resmi verilere göre bölümün taban puanları kaç puanda kalmıştır? 2020 YKS’ye hazırlanan adaylar için bu soruların cevabını veriyoruz.

Üniversitelerin Ulaştırma Mühendisliği bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. 2019 üniversite yerleştirme süreci devam ederken, 2020 YKS hazırlık süreci de başladı. Sınava hazırlıklarına başlayanlar için doğru planlama yapmak çok önemlidir. Bu planı oluşturabilmek için de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını bilmek gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Ulaştırma Mühendisliği bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ 2020 TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI

2020 YKS sonuçlarına göre Ulaştırma Mühendisliği bölümüne ait en küçük taban puan 262,629 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bahse konu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
YALOVA ÜNİVERSİTESİ   Ulaştırma Mühendisliği    Ücretsiz Dolmadı Dolmadı
YALOVA ÜNİVERSİTESİ   Ulaştırma Mühendisliği    Ücretsiz Dolmadı Dolmadı

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Ulaştırma Mühendisliği bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.